Іван Петряк: «Як на Златані взагалі можна сфолити? Лише з підйомним краном можна сфолити»

Футбол України 30 Вересня, 10:00 857
Іван Петряк: «Як на Златані взагалі можна сфолити? Лише з підйомним краном можна сфолити»
Гравець «Зорі» Іван Петряк поділився враженнями від матчу проти «Манчестер Юнайтед».
«Дуже приємно, що багато людей приїхало нас підтримати. Більше скажу - вболівальники з Манчестера нам теж аплодували. Ми гідно виглядали. Трішки не вистачило сил. Ноги, звичайно, втомилися. З хлопцями ще не говорив, але скажу за себе... Фізично останні 15 хвилин важкі були: у них люди вийшли на заміну, Руні, повністю поміняли правий фланг. Ми з Соболем трохи не справлялися... Але нічого страшного, будемо працювати.

Поле? Поле ідеальне, я на такому полі ніколи в житті не грав і, може, ніколи й не зіграю. Тренувалися, звикли до нього. Все було нормально.

Златан? У роздягальні розберемося... Жартую! Я розумію, що англійський футбол жорсткий, але в кінці суддя почав будь-які єдиноборства свистіти на їхню користь. Як на Златані взагалі можна сфолити? Це з КАМАЗом хіба що, з підйомним краном можна сфолити... Але нормально, нічого страшного. Просто я не повинен був поступатися.
Взагалі мені є кому розповідати і вчити мене - представникам нашого тренерського штабу. Думаю, суперник не має права мене вчити», — сказав Петряк в інтерв'ю телеканалу «Футбол».