​«Зоря». Не соромно, але прикро...

Футбол України 30 Вересня, 16:29 520
​«Зоря». Не соромно, але прикро...
Оглядач газети «КОМАНДА» Євген Гресь - про гру «Зорі» та «Манчестер Юнайтед».

«Самовіддачу і настрій не поміряєш ніякими цифрами, хоча статистика виграних єдиноборств лише підтверджує - «Зоря» провела історичний для себе поєдинок. На рівних боролася з іменитим суперником, а часом і грала не гірше за «Манчестер».

Вражає відсоток вдалих відборів у виконанні луганчан - він становив 77%. Зашкалює кількість перехоплень і підборів м'яча - в цілому їх було 124. Вражає кількість фолів - при всій зарядженості на боротьбу наші футболісти тільки вісім разів порушували правила. При цьому хлопці не тільки відмахувалися від англійського нападу, але і самі провели 20 швидких атак. Для Жозе Моуріньо, який сам любить футбол, це смерті подібно...

Гравці МЮ виконали 1 153 ТТД, при цьому не скажеш, що вони катали м'яч далеко від воріт «Зорі». У той час як наші команди при позиційному наступі, як правило, 65-70 відсотків свого володіння здійснюють на своїй половині поля, у манкуніанців цей показник становить лише 51%.

Господарі нагнітали. Здійснили 38 гострих передач, виконали 39 пасів у штрафний майданчик, подали 9 кутових. Все це було, але головний критерій оцінки оборони «Зорі» - це нікчемні при такій перевазі 12 ударів по воротах. За кількістю пострілів у ствір луганці взагалі не поступилися супернику!

Як реалізовували свою індивідуальну майстерність господарі поля, можна судити за статистикою їх обведень - вдалими виявилися лише 26% британських обіграшів. Втім, в тому, що майстерність у футболістів МЮ присутня, ніхто з нас не сумнівається. Долю матчу вона якраз і вирішила. До речі, Златан Ібрагімович виконав 96 ТТД - це до розмови про те, чи потрібно нападникам багато працювати на полі...

У Погба була 171 дія, у Феллаїні - 168. Найактивнішим у складі «Зорі» виявився Форстер, який набрав 88 ТТД. Зробив 20 відборів, перехоплень і підборів. До речі, стільки ж виявилося і в Едуарда Соболя. У Івана Петряка - 18, і це зайве підтвердження того, що вчора у луганців була одна ціла команда, в якій всі працювали на спільну справу. І захисники, і нападники», — написав Гресь на своїй сторінці у «Facebook».