Сергій Зайцев: «Ми перед кожним виїздом ходимо до церкви, священик нас благословляє»

Футбол України 30 Вересня, 20:55 673
Сергій Зайцев: «Ми перед кожним виїздом ходимо до церкви, священик нас благословляє»
Наставник «Карпат» Сергій Зайцев - про невдалий старт команди в чемпіонаті.

- Після матчу в Олександрії ви сказали, що над командою немов навис злий рок. Може, як свого часу розповідав Михайло Кополовець, до церкви сходити?

- Можу тільки повторити Мішині слова. Ми перед кожним виїздом ходимо до церкви, батюшка нас благословляє. Справа не в цьому. Якщо розібратися, то в тій же Полтаві вигравали, могли забивати другий м'яч, але в кінцівці отримали гол у свої ворота. Аналогічно було в матчі з «Шахтарем», де ми згубили гарну перевагу. Та ж ситуація повторилася і в Олександрії. Гра вдавалася, замість того, щоб забити третій м'яч, ми отримуємо червону картку. До сих пір не можу зрозуміти, чому так сталося.

- Чи можемо сказати, що після матчу в Олександрії «Карпати» виходять з такого собі піку?

- Та ніякого спаду не було у нас. Може, психологічно складно. У нас багато молодих гравців, але ніхто не хоче на це звертати увагу. Але ми-то бачимо в колективі, аналізуємо. Тому ж Кравцю всього 19 років, він поки не може грати на одному рівні. Той же Макс Грисьо. Є моменти, яким приділяємо увагу, пояснюємо, розповідаємо.

Так, десь може і є спад, але ми розуміли, що його не минути. Після зборів змогли здобути результат, але потім провалилися. Все залежить від колективу. В принципі, ми розібралися, чому так вийшло. Змогли виправити деякі помилки і в Олександрії вже було багато хороших моментів. Було бажання і прагнення здобути позитивний результат.

- Ярошенко говорив, що якщо в графі «очки» буде позитивний баланс, то і грати стане легше. Можна сказати, що одна з головних проблем в грі «Карпат» зараз - це психологія?

- Це теж важливий момент. Але я б не сказав, що на нас це тисне. На нас тисне те, що при виграшній грі ми не беремо очки. Звичайно, хотілося б одночасно отримати і результат, і гру, і просування в таблиці. Але подивіться, що говорить той же Моуріньо: «Не чіпайте мене рік». А ми хочемо, щоб за два місяці «Карпати» вийшли на рівень команди того ж Реброва. Команда, в першу чергу, повинна провести повноцінні збори. Потрібен час.

- Ви самі відчуваєте тиск?

- Це «Карпати», тут завжди відчуваєш тиск. Це потрібно прийняти. У нас є колектив, який нормально функціонує. Є рух вперед, остання гра це довела. Вже по ходу чемпіонату до нас прийшли хлопці, яких потрібно довести до певної форми. На це теж потрібен час. Ті ж Зубейко і Ярошенко, як тільки наберуть форму, дуже сильно нам допоможуть.