Олександр Ушаков: «У «Динамо» серйозні проблеми з флангами оборони»

Динамо Київ 30 Вересня, 23:08 652
Олександр Ушаков: «У «Динамо» серйозні проблеми з флангами оборони»
Журналіст 1927.kiev.ua розповів у цифрах про проблеми команди Сергія Реброва в захисній ланці.

«Не секрет, що київське «Динамо» переживає зараз не найкращі часи. Невпевнена гра команди проти суперників, який перекриває зони, діє першим номером, тисне на киян чи перебудовується по ходу гри. Все це ми бачимо останнім часом. Але гра з «Бешикташем» стала особливо цікавою. Так, турки тиснули в першому таймі так, що кияни не могли вийти на чужу половину. Про це говорить і те, що усереднене володіння м'ячем у «Динамо» - 44,5 метра від власного штрафного. У турків - 52,1. У другому таймі ситуація змінилася. «Динамо» - 54,6, «Бешикташ» - 51,9. Та й сама картинка на поле все чітко показала.

Але давайте повернемося до захисних порядків киян. За підбираннями / перехопленнями кращими в складі гостей стали Віда і Хачеріді - по 8 вдалих дій. І це не може не радувати, враховуючи той фактор, що Гюнеш наситив центр поля до «не можу». Що стосується флангових захисників, то Морозюк здійснив 7 перехоплень / підбирань, Антунеш - 3.

Кращими в команді центральні захисники Динамо виявилися і в плані втрат. 1 у Віди, 2 у Хачеріді. А ось Морозюк з Антунешом явно провалили гру в цьому плані. Микола втрачав м'яч 11 разів, португалець - 6. Разом - 17 втрат м'яча на двох з 42 командних. А якщо додати до цього по 5 втрат від інших флангових гравців, Ярмоленко і Гонсалеса, ситуація на флангах, в грі на оборону, стає зовсім райдужною...

Що ж до єдиноборств, то і тут не все в порядку. 8 раз вступаючи в боротьбу, португальський захисник виграв лише 2 з них. У Морозюка ще гірше - 1 з 6.
В атаці «фланговики» були більш успішні. Українець виграв 5 єдиноборств з 7, а Віторіну - 3 з 6. Непоганий показник, адже Ребров вимагає від флангових захисників підключатися активно до атаки, добігати до штрафної суперника.

Можна скільки завгодно говорити про те, що португалець один з найслабших гравців захисного плану у «Динамо», в цьому сезоні. Цифри це підтверджують. Але ми не знаємо, в якій формі його конкурент - Макаренко. До того ж, Фернанду Сантуш викликав Віторіну в розташування збірної.

Час покаже. Попереду черговий матч чемпіонату, збірна і «Бенфіка», матчі проти якої, на мою суб'єктивну думку, стануть вирішальними за вихід в євровесну», - написав Олександр у своєму профілі Facebook.