Юрій Вернидуб: «Нам два рази дозволяли використовувати орендованих гравців, і обидва рази ми перемагали «Шахтар»»

Футбол України 1 Жовтня, 13:56 625
Юрій Вернидуб: «Нам два рази дозволяли використовувати орендованих гравців, і обидва рази ми перемагали «Шахтар»»
​Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб вірить, що навіть без орендованих гравців його команда дасть бій «Шахтарю».

«Мені особисто неприємно, що ситуація така. Хотілося б, щоб, навпаки, ці хлопці зіграли, довели, що вони гідні більшого. Про цих хлопців, які у нас в оренді, повірте, ніхто не знав раніше. Вони в «Зорі» стали тими футболістами, якими зараз є.

Звичайно, у кожного є право, контракти не я підписую. Що є, то є. «Шахтар» має повне право на таке рішення. Єдине, що це не спортивний принцип, так би мовити. Це моя особиста думка. Хтось може з цим погодитися, хтось - ні.

Я думаю, що могло зіграти роль і те, що нам два рази дозволяли використовувати орендованих, і обидва рази ми перемагали. Значить, десь все-таки вони бояться нас. Це приємно, що нас стали поважати і боятися.

Що ж робити, будемо грати з тими хлопцями, які у нас є. Я сподіваюся, що ті футболісти, які у нас є, вийдуть і зіграють не гірше. Принаймні, бій дамо. Я впевнений, що інші футболісти зроблять все для того, щоб був позитивний результат», – розповів Вернидуб «Футбол 24».