Орієнтовні склади «Динамо» - «Зірка»

Динамо Київ 2 Жовтня, 10:48 502
Орієнтовні склади «Динамо» - «Зірка»
UA-Футбол пропонує вашій увазі передматчеві розклади.

Враховуючи, що на відновлення динамівці мали чотири дні, а з понеділка розпочнеться час збірних, смислу серйозно змінювати склад у порівнянні зі стамбульським матчем проти «Бешикташу» у Реброва немає. У воротах практики вочевидь надалі набиратиметься Артур Рудько. Так як більшу частину часу динамівці проводитимуть в атаці, справа в обороні майже ґарантовано вийде Микола Морозюк. Зліва Віторіну Антунеша може замінити Євген Макаренко. Пару стопперів повинні скласти звичні Євген Хачеріді та Домаґой Віда. Варіанти можливі лише в разі, якщо відновиться після травми Даніло Сілва.

В опорній зоні Ребров, мабуть, не стане змінювати Сергія Рибалку. Над ним за умови травм Віталія Буяльського та Валерія Федорчука повинні зіграти Денис Гармаш та Сергій Сидорчук, котрий два попередніх матчі пропустив через дискваліфікації. Невідомо також, чи зможе тренер динамівців задіяти в цій грі Ярмоленка. Через проблеми Андрія зі спиною до останнього залишалася під запитанням його участь в лігочемпіонському двобої. Якщо лідер не зіграє, замінити його в основі зможе Віктор Циганков. В разі ж, якщо Ярмоленко з перших хвилин вийде, Віктор, мабуть, матч розпочне з лави, а на місці лівого вінґера діятиме Дерліс Ґонсалес. Практика показує, що послугами параґвайця треба користуватися, поки він «гарячий». Бо хтозна, в якому стані Дерліс повернеться з лав збірної на цей раз. Попереду ж очікуємо Жуніора Мораєша. Після поєдинку з «Ворсклою» бажання випускати зі стартових хвилин Олександра Гладкого у Реброва мало зникнути надовго.

«Динамо» (орієнтовний склад): Рудько – Морозюк, Хачеріді, Віда, Є. Макаренко – Рибалка – Ярмоленко, С. Сидорчук, Гармаш, Д. Ґонсалес – Жуніор Мораєш

Тренерський дует Друді-Догадайло у воротах останнім часом довіряє досвідченому Євгенові Пасту. В центрі оборони поряд із Федеріко Перейрою мав би зіграти Максим Ковальов. Однак попередній поєдинок Максим пропустив через травму. Під запитанням його участь і в нинішній зустрічі. Якщо Ковальов не зіграє, його знову може замінити Олександр Кучеренко. Справа вочевидь знову оборонятиметься Володимир Баєнко, зліва – Андрій Бацула. Роль «хвилеріза» у кропивнянців виконує Айтор Фернандес. Над ним грає квартет атакувальних хавів (справа наліво) Олексій Чичиков – Руслан Зубков – Ігор Загальський – Артем Щедрий. Попереду можуть вийти Артем Сітало, Артем Фаворов чи Хонатан Мойя.

«Зірка» (орієнтовний склад): Паст – Баєнко, Федеріко Перейра, М. Ковальов, Бацула – Айтор Фернандес – Чичиков, Р. Зубков, Загальський, Щедрий – Сітало