Вадим Євтушенко: «Те, що Ребров почав довіряти молодим гравцям — позитивний момент»

Динамо Київ 2 Жовтня, 12:33 752
Вадим Євтушенко: «Те, що Ребров почав довіряти молодим гравцям — позитивний момент»
​Нападник «Динамо» 80-их Вадим Євтушенко починав свою кар'єру в кіровоградській «Зірці». У 1979 році він провів за цю команду 46 матчів і забив 11 м'ячів.

Напередодні недільної зустрічі «Динамо» із своєю колишньою командою Вадим Анатолійович виступив в ролі експерта:

- Перш за все, чекаю від команд красивої, змістовної гри, щоб уболівальникам було цікаво стежити за матчем. «Динамо», звісно, ставить найвищі завдання, і це зрозуміло. У «Зірці» за останній час відбулися величезні зміни, кадрові перестановки були і серед футболістів, і в тренерському штабі. Тож буде цікаво на власні очі подивитися, що змінилося в їхніх діях на футбольному полі. Словом, в цьому матчі для мене «Зірка» цікавіша, як команда, адже «Динамо» я прекрасно знаю, уявляю, на що вони здатні, і чого від них чекати.

- Наш суперник не дуже вдало почав сезон, але потім вирівняв становище...

- Так, як я вже сказав, всередині команди відбулися відчутні зміни. Я уважно дивився один їхній матч - коли вони на останніх хвилинах забили м'яч і обіграли «Дніпро» на виїзді. Команда грала досить жорстко. Буде цікаво подивитися на «Зірку» на тлі «Динамо».

- Чи задоволені ви тим, як вливаються в гру першої команди молоді футболісти - Циганков, Бесєдін?

- Те, що головний тренер почав довіряти молодим гравцям - це, безумовно, позитивний момент. В силу своїх можливостей вони органічно вливаються в основний склад. Попереду ще багато роботи, але вже сьогодні видно, що ці гравці розуміють, що від них вимагається. У складі молодіжних команд «Динамо» є й інші гравці, які в майбутньому точно так само можуть приєднатися до основного складу, — цитує Євтушенка офіційний сайт «Динамо» Київ.