Павло Полегенько: «Приємно було зіграти повний матч вперше за чотири місяці»

Динамо Київ 2 Жовтня, 15:14 756
Павло Полегенько: «Приємно було зіграти повний матч вперше за чотири місяці»
Екс-півзахисник київського «Динамо» Павло Полегенько, який нині виступає за кропивницьку «Зірку», поділився з 1927.kiev.ua своїми думками після матчу дублерів.

- Що стосується безпосередньо гри, матч вийшов для нас не дуже хорошим в плані результату - ми програли 3:1. Всі хлопці дуже серйозно налаштовувалися на цей поєдинок. Були періоди в грі, коли м'яч контролювали ми, але, на жаль, попереду не вдалося створити те, що планували і зіграти, як ми хотіли, тому й забили лише один м'яч. У той же час, і в обороні у нас були проблеми: пропустили три м'ячі, але ми знаємо свої помилки і будемо над ними працювати. Головне після таких матчів зробити правильні висновки і рухатися далі.

- Чому не вдалося перемогти?

- Не вдалося, тому що допустили занадто багато помилок в обороні, і не змогли створити попереду достатню кількість моментів, які можна було б втілити в забиті м'ячі.

- Ти грав проти своєї рідної команди, які емоції відчував?

- Перш за все, було дуже приємно повернутися туди, де я виріс, де робив перші кроки у футболі і де все починалося! Також було приємно провести на полі всі 90 хвилин, оскільки останній раз я грав повний матч чотири місяці тому, адже весь цей час вирішувалося питання з моїм трансфером. Єдине, що було незвично - займати гостьову роздягальню на базі «Динамо», адже ще нещодавно я грав у складі господарів, тому відчував змішані почуття.

- Які сильні і слабкі сторони виділиш у свого суперника?

- Відразу помітно, що хлопці дуже сильно підковані тактично, так як працюють за іспанською системою. Вся команда і кожен гравець зокрема знає, які зони необхідно перекривати при обороні, в які зони потрібно вриватися при атаці, їх цьому навчають день у день.

- Не так давно ти став гравцем «Зірки», вже освоївся у новій команді?

- Так, майже повністю. Мене тут тепло прийняли, колектив дружний, мікроклімат в команді хороший, та й багатьох хлопців я знав раніше, так що ніяких проблем.

Розмовляла Дарина Маневич