«Динамо» - «Зірка». Анонс

Динамо Київ 2 Жовтня, 16:39 512
«Динамо» - «Зірка». Анонс
Суху серію продовжити/розмочити (потрібне підкреслити).

Вболівальники «Динамо», здавалося б, уже можуть заспокоїтися. З'являються всі ознаки одужання команди. Безвиграшна чотирьохматчева серія перервана розгромною перемогою над «Олімпіком», і в Лізі чемпіонів видобуто перше очко. Та й перемогу в Стамбулі можна було вирвати, аби реалізуй Ярмоленко забійний момент на «прапорці».

Але показником класності, як відомо, є стабільність. В тому числі, психологічна. І останній фактор в майбутньому поєдинку проти дев'ятої на даний момент команди чемпіонату країни, через багато років повернулася в «вишку», буде відігравати важливу, а то й вирішальну роль. Після двох, по суті, доленосних матчів (як для команди, так і для її наставника, над яким, за чутками, висів дамоклів меч відставки) гравцям доведеться відшукувати всередині себе моральні резерви, щоб здобути три очки в найближчу неділю. Подивитися на розклади букмекерів - для паніки ніби як підстав немає, надто вже різні у команд вагові категорії. Але ми прекрасно знаємо, скільки разів з початку сезону підопічні Сергія Реброва ставали постачальниками сенсацій. А третє місце в турнірній таблиці говорить сама за себе. Так що, доведеться проявляти стійкість і повертати втрачені позиції. Тим більше що за відсутністю ключових і за сумісництвом орендованих гравців «Зорі» буде вкрай непросто в матчі з «Шахтарем». І цей фактор, що вже тут говорити, дарує «Динамо» додатковий шанс. А ось чи зуміє команда їм скористатися, дізнаємося після фінального свистка.

«Зірка», як уже не раз підкреслювали гравці і керівники клубу, прагне до прописки в першій шістці. Чи реально це при одній перемозі за дев'ять турів - питання, звичайно, риторичне. Скоріше так ніж ні. Природно, за умови брати максимум очок в кожній грі. Сподіваючись, звичайно, ще й на осічки конкурентів. Для початку - спробувати розмочити розгромно-суху для себе серію виступів проти «Динамо» в Києві. А вона становить шість матчів, і в усіх біло-сині здобували перемогу, а баланс м'ячів при цьому - 21: 3 на користь «Динамо».

Всього ж в чемпіонаті країни команди зіграли між собою 12 матчів. «Зірка» здобула одну єдину перемогу над «Динамо» ще в 1996 році, вигравши на своєму полі з рахунком 2:1. В інших 11 зустрічах перемагали кияни. Баланс м'ячів - 39:7 на користь «біло-синіх».

Євген САВЧУК