«Динамо» здобуває домашню перемогу над «Зіркою»

Футбол України 2 Жовтня, 21:24 886
«Динамо» здобуває домашню перемогу над «Зіркою» | 19-27
Київське «Динамо» у впевненому матчі здобуває перемогу над «Зіркою» і виходить на другу сходинку чемпіонату.

Київське «Динамо» відразу зі стартових хвилин показало, хто буде справжнім господарем матчу. Не типово для себе, якщо дивитися за останніми матчами, команда Реброва створила безліч моментів за короткий проміжок часу. Мав можливість забивати Денис Гармаш після передачі Ярмоленка, Паст врятував. Потім був момент у Циганкова. Хорошу комбінацію розіграли «динамівці», але удар у Віктора не вийшов.

Рахунок відкрили господарі поля на 20-й хвилині. Гол до свого активу записав Сергій Сидорчук. Віктор Циганков отримав м'яч перед штрафним майданчиком, виконав удар, його заблокував захисник і рикошетом цей м'яч відскочив до вільного Сидорчука, чим Сергій скористався і вивів команду вперед.

«Динамо» не зупинялося і продовжувало атакувати. Дуже приємно дивитися на таку гру. Андрій Ярмоленко раз за разом обігрував один в один захисників, віддавав передачі,. але Гладкий та Циганков ці нагоди не використовували. Також дуже старається принести користь Денис Гармаш.

На старті другого тайму команда із Кропивницього хотіла хоч трохи виправити ситуацію і врятувати матч, проте недовго володіла м'ячем. Нападник «Зірки» міг скористатися помилкою Ярмоленка, який віддавав не надто точну передачу на голкіпера, за що міг поплатитися, але захисники «Динамо» ситуацію виправили.

Потім «Динамо» після декількох атак подвоїло свою перевагу. Зробив це Віктор Циганков після передачі Андрія Ярмоленка.

Черговий чудовий момент був у Гармаша. Денис замикав передачу Ярмоленка на дальній стійці, проте влучив у штангу. Також мав можливість забивати Дерліс Гонсалес. Тільки вийшовши на заміну, парагваєць завдав хорошого удару, але мимо.

Відчувши впевненість у своїх силах, в атаку дозволив собі піти Євген Хачеріді. Наш оборонець намагався завдати удару через себе у падінні, але з цього нічого не вийшло.

За десять хвилин до кінця гри тривожний момент виник у футболістів «Зірки». У контратаку вибігли два футболісти суперника, м'яч отримав Сітало, обіграв він Макаренка, пробив - на щастя, мимо.

Підбиваючи підсумок матчу, можна дійсно похвалити київський клуб. Команда сьогодні виглядала такою, якої хотіли б бачити її вболівальники. Практично все виходило на полі, хоче реалізацію підтягнути не завадило б. Перемога з рахунком 2:0 дарує команді Реброва повернення на другу сходинку чемпіонату України.

Ліга Парі-Матч. 10-й тур. «Динамо» - «Зірка» 2:0.

Голи: Сидорчук 20, Циганков 57.

«Динамо»: Рудько, Гладкий (Мораєс), Морозюк, Ярмоленко, Циганков (Гонсалес), Сидорчук, Корзун, Гармаш (Гармаш), Віда, Макаренко, Хачеріді

запасні: Шовковський, Антунеш, Мораєс, Очігава, Рибалка, Гонсалес, Бєсєдін.

«Зірка»: Паст, Перейра, Щедрий, Бацула, Сітало, Мойя, Айтор, Кучеренко, Зубков, Баєнко, Борха.

запасні: Ганєв, Фаворов, Загальський, Маткобожик, Кучура, Ковальов, Локтінов