Віталій Кварцяний: «У мене голос взагалі скоро зникне, а вони глухонімі, до них не докричатися»

Футбол України 2 Жовтня, 21:38 634
Віталій Кварцяний: «У мене голос взагалі скоро зникне, а вони глухонімі, до них не докричатися»
Головний тренер «Волині» поділився емоціями після матчу проти «Карпат».

«Знову втратили очки. Розраховували на те, що команда протримається до кінця, але надії не виправдалися», - наводить слова Кварцяного офіційний сайт Карпат.

«Важко грати, коли в команді не відчуваєш професійної конкуренції. Вони не бачили за спиною життя, у них немає справжнього футбольного досвіду, немає бойового характеру. Хоча, сьогодні було видно, що деякі гравці дійсно старалися, зокрема, Мемешев, Герасимюк, Шабанов та Горопевшек не реалізували моменти, в яких повинні були забивати».

«Шкода втрачати перемогу через халатне ставлення футболістів. З Шахтарем пропустили безглузді голи, все, що було - залітало в наші ворота. У мене голос взагалі скоро зникне, а вони глухонімі, до них не докричатися. Ми не засмучуємося, тому що, за великим рахунком, якщо все буде добре зі здоров'ям, буде і результат. Потрібен час, щоб зробити з сьогоднішньої команди - справжніх футболістів».

«Є багато претензій до гравців, від яких постійно чекаєш більшого. Я маю на увазі Хомченко. На останній хвилині в матчі з Олександрією - прибрав ногу, сьогодні - втратив м'яч і пропустили гол. Залишається п'ять хвилин до кінця матчу, а він замість того, щоб йти вперед - показує цирк глядачам, ніби рахунок 10-0. Зіграв несерйозно, чи буде грати в подальшому - сказати важко».