​Перша ліга. «Іллічівець» не зупиняється, «Десна» не відпускає «Верес»

Динамо Київ 2 Жовтня, 21:54 633
​Перша ліга. «Іллічівець» не зупиняється, «Десна» не відпускає «Верес» | 19-27
1927.kiev.ua пропонує огляд та відео голів 12-го туру чемпіонату Першої ліги України.

«Полтава» 3:1 «Тернопіль»

Вже під час гри Ігор Курило у стику з суперником отримав травму коліна і змушений був залишити поле. Також не зміг дограти до кінця матчу Солонинко, котрий шкутильгаючи залишав футбольний газон. Замість останнього вимушено на поле вийшов з температурою Святослав Шаповалов. І до всіх цих бід на самому початку другого тайму з поля був вилучений лівий оборонець муніципалів Андріан Бабич, тим самим ФК «Тернопіль» майже 45 хвилин змушений був грати в чисельній меншості.

Вже на старті матчу саме тернополяни повели в рахунку. Тарас Кривий ледь не наказав воротаря полтавської команди, який далеко залишив рамку воріт і лише останній момент вибив м’яча на кутовий. Подачу з корнера виконав Ярослав Солонинко. Повітря виграв центральний півзахисник муніципалів Ігор Вонс і ударом головою направив м’яча під поперечину (0:1). У середині першого тайму господарям, зусиллями Юрія Соломка, вдалося зрівняти рахунок після непорозумінь Степана Клекота та Ігоря Курила (1:1). Той ж Соломка після подачі з кутового вивів ФК «Полтаву» вперед, забивши гол у компенсований до першого тайму час (2:1). Незважаючи на те, що тернополяни у другому таймі грали в меншості, вони великими силами йшли вперед і в одній з атак просто зобов’язані були зрівнювати рахунок. На третій компенсованій до ігрового часу хвилині господарі зуміли забити ще одного разу. М’яч після удару зі штрафного Максима Лісового від стійку залетів у ворота (3:1).

Текст – ФК «Тернопіль».

За «Полтаву» зіграв повний матч екс-голкіпер «Динамо-2» Юрій Камінський та півзахисник Євген Трояновский, який також до недавнього часу захищав кольори «Динамо-2».

«Полтава»: Камінський, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Бочкур, Дмитренко, Недоля (Воронченко, 22), Насібулін, Зеленевич, Трояновський (Лісовий, 70), Соломка.

«Тернопіль»: Мирний, Курило-к (Дорі, 60), Соколовський, Клекот, Бабич, Вонс, Полянчук, Солонинко (Шаповалов, 86), Кривий, Червонецький, Гром’як.

На 48-й хвилині з поля вилучений А. Бабич.

Голи: І. Вонс (4), Ю. Соломка (24, 45+1), М. Лісовий (90+3).

Глядачів: 500.

«Оболонь-Бровар» 0:0 «Верес»

Перший тайм поєдинку у Києві між «Оболонню» та «Вересом» команди провели дуже обережно, так би мовити, з повагою один до одного. Як результат – у господарів кілька напівмоментів, а рівнян – один, але гострий. На 37-й хвилині Дмитро Козьбан після навісу Олексія Зозулі пробивав під поперечину головою, втім, голкіпер перевів м’яч на кутовий.

Друга половина зустрічі теж вийшла бідною на моменти, хоч і пройшла за переваги нашої команди. Наприкінці гри «Верес» спробував влаштувати штурм, але до справжньої небезпеки діло так і не дійшло. Згадати можна хіба що потужний удар Василя Білого зі штрафного на 90-й хвилині. Кияни і тим похвалитися не можуть. Не надто щедра на події гра завершилася – 0:0.

Текст – НК «Верес».

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Пінчук, К.Коваленко, Аблітаров, Корнєв, Проневич (Сахнюк, 75), Гордійчук, І.Коваленко, Бровченко (Шевчук, 60), Єременко (Слободян, 62), Продан.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня (Неплях, 86), Орловський, Кучеров, Герасимець (Волошинович, 75), Котляр, Степанюк, Козьбан (Сергійчук, 69).

Попередження: Проневич (13).

Глядачів: 1000.

«Іллічівець» 1:0 «Буковина»

У дебюті зустрічі воротам «Буковини» загрожували Денис Кожанов (6 хвилина) та Віталій Кольцов (9 хвилина). Після виконання штрафного Денис влучив у когось з гравців, а ось Віталій пробив повз ворота.

На 15 хвилині зустрічі на ударну позицію виходив той же Денис Кожанов. Екс-кандидат до національної збірної України влучив у захисника «Буковини» Ігоря Носарєва.

Найреальніший шанс вразити ворота суперника підопічні Сергія Шищенка мали на 22 хвилині зустрічі. Тарас Сивка, який отримав передачу від Олександра Темерівського, робив пас на Владислава Бугая. 18 – річний нападник «Буковини» переправити м’яча у сітку воріт «Іллічівця» не зміг.

На 54 хвилині гри м’яч опинився у воротах «Буковини». Після навісу Дениса Кожанова шкіряна куля влетіла у ворота. А ще через три хвилини у ворота «Буковини» призначили пенальті, яке виконував Руслан Кісіль. На удар кращого бомбардира першої ліги зреагував воротар чернівецького колективу Ігор Філіпенко.

Текст – ФК «Буковина».

«Іллічівець»: Гальчук, Насонов, Сидоренко, Вакуленко, Цюпа, Кольцов, Мишньов, Дорошенко (Лебеденко, 66), Козак (Фомін, 77), Кожанов, Кісіль.

«Буковина»: Філіпенко, Носарєв, Тєрєхов, Темерівський, Немтінов (Дорош, 42), Скоблов, Бугай (Перін, 84), Сніжко, Раца, Бойчук, Сивка (Дацюк, 72). Запасні:

Незабитий пенальті: Кісіль (57) – воротар.

Попередження: Сніжко (6), Кольцов (19), Насонов (90+3).

Гол: Кожанов (54).

Глядачів: 1500.

«Нафтовик-Укрнафта» 1:1 «Черкаський Дніпро»

Не стигла секундна стрілка зробити перший оберт, як господарі поля, скориставшись помилкою захисту черкащан, повели у рахунку. Костянтин Черній п’ятою переправив м’яча на хід Левану Арвеладзе, який далі переадресував його на Геннадія Пасіча – і півзахисник охтирчан без проблем влучив у порожні ворота.

Приїжджа команда у боргу не залишилась – Ігор Семенина із «дуги» поцілив у поперечку «брами» господарів поля.

На 17-іх хвилини «Черкаський Дніпро» відіграв пропущений гол. Захисник дніпрян Роман Гончаренко, підключившись на розіграш корнера, після подачі Ігоря Семенини від кутового прапорця головою переправив шкіряну кулю до сітки воріт «Нафтовика-Укрнафти». Згодом Гончаренко ще двічі наводив жах на захист господарів поля під час розіграшу стандартів: у першому випадку Роману не вистачило дещиці аби завдати удару, а в іншому (на початку другого тайму) – за охтирчан зіграла стійка воріт.

Перед самим свистком на перерву Орест Будюк парирував підступний удар Геннадія Пасіча із лінії карного майданчика.

Після відпочинку черкащани тричі протягом двох хвилини мали відмінні нагоди забити вирішальний гол. Ігор Семенина, організувавши «стінку» із Олегом Маїком, поцілив у поперечку. Кінцівка поєдинку пройшла в обопільних атаках непоступливих опонентів.

Текст – «Черкаський Дніпро».

«Нафтовик-Укрнафта»: Данкович, Бояринцев-к, Вечтомов, Зайчук, Циколія, Передистий, Піднебенной (Войцеховський, 62), Арвеладзе, Г.Пасіч, Є.Пасіч (Власюк, 68), Бохашвілі (Павелько 83).

«Черкаський Дніпро»: Кучинськи, Бала, Гончаренко, Тарасенко, Синьогуб, Кошка, Сафонов, Мединський, Семенина (Ямполь, 73), Бушман (Кошадзе, 81), Качур.

Попередження: Бохашвілі (63), Зайчук (71), Павелько (84) – Ямполь(76), Мединський (90).

Гол: 0:1 Мединський (89).

Глядачів: 1600.

«Гірник-Спорт» 2:5 «Десна»

«Десна»: Махновський, Фаворов, Братков, Мельник (к), Чорноморець, Мостовий, Чепурненко, Коберідзе, Банасевіч, Волков, Філіппов.

«Гірник-Спорт»: Крюков, Пернацкій, Малєй (Яворський, 52), Гарбар (Ломко,62), Ченбай, Баранник (Демідов, 58), Марусич, Павлик, Корольков (к), Кропив'яний, Моісеєнко.

Голи: Філіппов, (48,50), Чепурненко, (76), Картушов, (82), Максименко, (88) – Яворський, (73), Марусич (90+3).

Глядачів: 400.

«Інгулець» 2:3 «Авангард»

«Інгулець»: Гришин, Жуков ( Дячук, 63), Ковтун, Запорожець, Покотилюк (44. Клімаков, 88), Алексанов, Шарко, Сітчінава, Панасенко (Келвін Нвамора, 69), Кретов, Мучак.

«Авангард»: Денчук, Єрмаков, Воробєй, Мірошник, Полюлях, Ульянов, Швець ( Євдокимов, 65), Малиш, Собко, Гришин (Стеценко, 90+2), Агапов.

Попередження: Нвамора Келвін, 72; Шарко, 74 – Мірошник, 34; Ульянов, 52; Полюлях, 76; Єрмаков, 90+1; Євдокимов, 90+3.

Вилучення: Кретов, 47; Мучак, 85 – Агапов, 87

Голи: Агапов, 9, Собко, 47 - з пенальті, Мучак, 56, Дячук, 81, Агапов, 82.

Глядачів: 850.

«Суми» 2:1 «Скала»

На 36-й хвилині рахунок відкрили господарі. Після подачі з кутового гравці «Скали» винесли круглого зі штрафного, після чого пішла ще одна подача, після якої стрияни хотіли створити штучний офсайд, однак Суходуб уник офсайдної пастки і без перешкод відкрив рахунок. Однак раділи господарі не довго. Вже через хвилину «малиново-зелені» отримали право на пробиття штрафного. Дмитро Скакун метрів з 35-ти навісив у район 11-метрової позначки і Тарас Максимович головою сквитав рахунок.

Після перерви господарі, починаючи з 58-ї хвилини, залишилися в меншості. Наприкінці зустрічі «Суми» знову після подачі з кутового зуміли вразити ворота Романа Герича. Перед цим воротар парирував удар гравця сумської команди, однак щастя таки було на боці господарів і Кравчук на 82-й хвилині з метра таки заштовхав круглого у сітку.

Текст – ФК «Скала».

«Суми»: Литвиненко, Медведєв, Суходуб, Бородай, Процишин, Лучик, Брікнер, Разуваєв (Койдан, 64), Душин (Кравчук, 81), Гребенюк (Жариков, 73), Богачов.

«Скала»: Герич, Білий, Максимович, Бондаренко, Стасюк, Клименко-к., Стасишин (Шваб, 57), Брайт (Білала, 67), Скакун (Квич, 77), Пришнівський, Цюцюра.

Попередження: Суходуб (5), Лучик (34, 58), Богачов (90) – Скакун (40).

Вилучення: Лучик (58-друге попередження).

«Арсенал-Київ» 3:3 «Колос»

Голи: Кізілатеш (2), Есеола (46, 59) – Гавриш (19 п.), Бондаренко (70), Поздєєв (90).