Герой футбольного дня. Марк-Андре тер Штеген

Світовий футбол 3 Жовтня, 10:42 1450
Герой футбольного дня. Марк-Андре тер Штеген | 19-27
Про гру тер Штегена в матчі «Сельта» - «Барселона».

Те, що відбулося з «Барселоною» на полі «Сельти» у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії, інакше як трагедією не назвеш. Трагедією, спричиненою власними помилками. Каталонці провалили перший тайм, хоча могли пропустити на один-два голи менше. А коли в другому таймі, здавалося б, затиснули суперника до стінки, слабину знову дав воротар – мабуть, найслабкіша ланка вчорашньої «Барселони».

Марк-Андре тер Штеген привіз у свої ворота перший гол, віддавши необачну передачу в центр поля на 22-й хвилині. Футболісти «Сельти» легко перехопили м'яча і миттєво організували контрнаступ, в ході якого відзначився Піоне Сісто.

тер Штеген (Барселона)

Якщо в другому пропущеному м'ячі провини німця немає, то в третьому, коли у власні ворота м'яча переправляв Жеремі Матьє, тер Штеген міг сміливіше вийти на перехоплення. М'яч котився не надто швидко і був зовсім поруч з тер Штегеном. Але німець реакції не проявив.

Та найбільш кричущої помилки воротар припустився в другому таймі вже при рахунку 3:2. Здавалося, «Барселона» затиснула «Сельту» до стінки і от-от нівелює відставання. Але четвертий пропущений гол перекреслив всі попередні старання. Й провина тер Штегена в цьому голі – пряма. Німець не зумів вибити м'яча з власних володінь повз Пабло Ернандеса, чилійцю м'яч влучив у голову, після чого від стійки воріт і залетів за лінію.

Сельта - Барселона

Звичайно, погано в поєдинку зіграв не лише тер Штеген, але саме з воротаря розпочалися проблеми «Барселони». Голкіпер – половина команди. Це істина, яка раз за разом знаходить своє підтвердження у великому футболі. Коли воротар не виручає – то погано; а коли воротар «привозить» на свої ворота – то катастрофа і провал.

Для тер Штегена вчора відбувся один з найгірших матчів в кар'єрі.