Іван Калюжний: «Від дебюту враження позитивні»

Динамо Київ 3 Жовтня, 12:40 533
Іван Калюжний: «Від дебюту враження позитивні»
Домашній матч молодіжної команди «Динамо» проти «Зірки» з Кропивницького став дебютним у колективі Унаї Мельгоси для півзахисника нашої команди Івана Калюжного, який раніше виступав за «Динамо» U-19.

Іван вийшов на поле в основному складі й був замінений на 85-й хвилині зустрічі. Після гри він поділився своїми враженнями:

- Відчуття лише позитивні, ми грали непогано, хоча певні недоліки були, й можна було діяти ще краще. Загалом, можу сказати, що задоволений дебютом.

- Коли дізналися про те, що вийдете на поле в основному складі?

- Про те, що потраплю до заявки на матч із «Зіркою», мені сказали ще після поєдинку з «Бешикташем» у Туреччині. А стосовно того, що вийду на поле у стартовому складі, дізнався лише на установці перед грою. Якщо чесно, я не думав, що буде можливість зіграти стільки часу, але, коли сказали про це, звичайно, зрадів.

- Чи відчули різницю між рівнем першості U-19 та молодіжного чемпіонату?

- Звичайно. В U-19 усе трохи повільніше, а тут уже більш швидкий футбол. Наприклад, у молодіжній команді «Зірки» півкоманди гравців, а то й більше, були з основного складу, які мають досвід виступів у Прем'єр-лізі. Тож не дивно, що все потрібно було робити швидше, динамічніше – й думати, й приймати рішення, й рухатися. Звісно, й суперники в молодіжному чемпіонаті сильніші, адже в матчах за U-19 ми, переважно, граємо проти своїх однолітків, там не всі команди можуть чинити сильний опір.

- Яку установку вам давав тренерський штаб перед матчем? А після гри привітав із дебютом?

- Все, як завжди: грати у своїй зоні, нічого незвичного не було. Установка, як і на інші матчі. Після матчу тренер подякував усім за гру, мені персонально нічого не казав.

- У складі «Зірки» хтось спричиняв проблеми? Яка ваша думка, загалом, про гру суперника?

- Не вважаю, що команда з Кропивницького гідна останнього місця. У них непоганий колектив, принаймні той, який грав проти нас учора. Вони, дійсно, діяли непогано.

- У чемпіонаті настає пауза, пов'язана з матчами збірних, як плануєте провести вихідні?

- Я поїхав до Харкова, буду вдома відпочивати, нічого особливого не планую. У нас вихідні до середи, потім знову збираємося на базі готуватися до наступних матчів, — наводить слова футболіста офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.