Динамо Київ 3 Жовтня, 13:32 1537
Віктор Леоненко: «Ярмоленко міг би зіграти ще й третій тайм, тому що в нього виходило взагалі все» | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Леоненко розповів про свої враження про гру «Динамо» - «Зірка».
»Нарешті «Динамо» зіграло здорово, правда, кінцівку зіпсували. Ярмоленко міг би зіграти ще й третій тайм, тому що виходило взагалі все: проходив суперників, створював моменти, не падав і не «виконував Мілевського» - це те, що треба від Андрія. Уявляєте, скільки гольових міг би віддати Ярмоленко? Штук вісім. Циганков молодець, що постійно замикає подачі, він постійно в атаці, але, правда, я не розумію, як можна бути «одноногим» в двадцять першому столітті. І мене не дивує результативність Віктора в останніх матчах - міг би забити і більше. Ребров заспокоївся, але насправді треба розбирати і тренувати удари по порожніх воротах, ну реально не смішно.

Проблеми? Це ж «Динамо», як без проблем? Кінцівка взагалі шедевральна. За те, що гравець «Зірки» не віддав на партнера, потрібно просто говорити: «Хлопець, напевно, ти будеш без м'яча весь час бігати». У мене взагалі мозок розривається. Ну зроби передачу і потім відразу чекай від партнера, якому ти віддав, віскі, горілку...», — наводить слова експерта телеканал «Футбол».