Тимощук: «Зав'язувати з футболом зараз не думаю»

Збірна України 3 Жовтня, 20:38 668
Тимощук: «Зав'язувати з футболом зараз не думаю»
Екс-півзахисник збірної України відвідав відкрите тренування синьо-жовтих, розповівши про своє тренерському навчанні і можливе завершення кар'єри.
- Я прийняв рішення закінчити кар'єру в збірній ще під час Євро-2016, - розповів Анатолій Тимощук. Андрій Миколайович про це знав. Чи відчуваю я себе помічником головного тренера? Ми продовжуємо багато спілкуватися, як і раніше дружимо, але мене не можна називати «помічником Шевченко.

Поки що я продовжую грати в футбол, у мене ще два місяці контракту з моїм нинішнім клубом, тому є ще свої цілі і бажання, які треба втілити на футбольному полі. Повішу я бутси на цвях через два місяці? Подивимося, коли цей час мине, тоді й повернемося до питання.

Разом з цим все більше думаю про майбутнє, де є бажання займатися тренерською справою. Зараз вже вчуся на тренерську ліцензію PRO - дуже пізнавально і цікаво. Багато записую, слухаю, потім переглядаю і слухаю заново, намагаюся аналізувати якомога більше інформації. Адже одна справа - знаходиться в команді в якості гравця, а інше - підходити до справи теоретично.