Гіггз шокований тим, що «Суонсі» не призначив його

Світовий футбол 4 Жовтня, 14:27 605
Гіггз шокований тим, що «Суонсі» не призначив його
Райан Гіггз залишився шокований тим, що «Суонсі» призначив на посаду головного тренера не його.

Нагадаємо, напередодні Франческо Гвідолін — в день свого народження — був звільнений з валлійського клубу. Наступником італійця був призначений екс-наставник збірної США Боб Бредлі.

Вибір «лебедів» на користь Бредлі став великим сюрпризом для легенди «Манчестер Юнайтед» Райаном Гіггзом, який, стверджує Daily Mail, був абсолютно впевнений, що ця робота дістанеться йому.

Минулого тижня Райан спеціально зустрічався з президентом «Суонсі» Хьюз Дженкінсом. Гіггз був настільки впевнений у своєму призначенні, що вже приступив до формування свого тренерського штабу, домовившись з колишнім партнером по «Юнайтед» Нікі Баттом.

За інформацією джерела, «Суонсі» відкинув кандидатуру Гіггза через відсутність у нього самостійного тренерського досвіду. Крім того, Райан не справив враження на босів клубу під час співбесіди.

Крім Бреді і Гіггза, «Суонсі» також провів співбесіди з Полом Клементом, асистентом Карло Анчелотті в «Баварії», і з екс-головним тренером «Вільярреала» Марселіно.

З цих чотирьох кандидатів найбільш переконливий виявився американський фахівець. І хоча Дженкінс спочатку підтримував Гіггза, зрештою він був змушений погодитися з новоспеченими акціонерами клубу Стівом Капланом і Джейсоном Левіним, що їх співвітчизник Бредлі більше гідний роботи, — інформує fapl.ru.