​Мирон Маркевич: «Тайсон — найпроблематичніший легіонер в моїй тренерській кар'єрі»

Збірна України 4 Жовтня, 15:38 615
​Мирон Маркевич: «Тайсон — найпроблематичніший легіонер в моїй тренерській кар'єрі»
Голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич — про натуралізацію та легіонерів.

«Я вже кілька разів говорив свою точку зору щодо цього питання. Зараз нам потрібно виграти час. Так, у нас починає грати перспективна молодь. Але один-два роки — це мало, потрібно, щоб пройшло три, чотири або навіть п'ять років, щоб ті молоді футболісти, які починають добре себе проявляти в нашій Прем'єр-лізі, зміцніли. І для цього потрібно, щоб ті гравці-легіонери, які вже давно у нас грають, були залучені до складу збірної України. Це особисто моє бачення.

Однак далі я не хочу влазити в ці нетрі. Є головний тренер збірної і йому вирішувати цю проблему. А те, що ця проблема є, то це дійсно так. Але якщо люди хочуть допомогти збірній України, то треба піти їм назустріч. Але на цьому мої функції закінчуються.

Хто найпроблематичніший легіонер в моїй тренерській кар'єрі? Це Тайсон. Навіть був час, коли я збирався закінчувати роботу в «Металісті». Це було щось нереальне. Якось я ніч не спав, розглядав потенціал цього гравця, тому що він був дуже потрібен мені. Вранці я приїхав на базу, переговорив з Тайсоном десять хвилин по душах і людина змінилася. І я дуже радий, що він «Металісту» допоміг, зараз є основним гравцем «Шахтаря» і отримав свій виклик у національну збірну Бразилії. Тому я дуже радий, що тоді мене осінило і я приїхав на базу», — сказав Маркевич в ефірі «Радіо «Вести».