Владислав Ващук: «Тренерський штаб збірної працює за концепцією «Мілану»

Збірна України 5 Жовтня, 16:18 920
Владислав Ващук: «Тренерський штаб збірної працює за концепцією «Мілану»
Колишній оборонець «Динамо» Київ та збірної України – про найближчий матч нашої збірної у відборі до чемпіонату світу-2016 проти турків.
- Часу на те, щоб адаптуватися до вимог нового тренерського штабу, у гравців, звичайно, було малувато, - каже Владислав Ващук UA-Футболу.

Звичайно, не всі люди звикли грати по такій схемі. Через це виникають помилки. Але тренерський штаб шукає оптимальні сполучення. Приміром, проти ісландців на вістрі атаки вийшов Віктор Коваленко. Не здивуюся, якщо в Туреччині українці взагалі зіграють без чистого нападника.

Як на мене, тренерський штаб збірної України зараз працює за концепцією «Мілану». «Росснонері» мають чимало тактичних схем. Думаю, того самого добиваються Шевченко з помічниками.

У Коньї ж найперше треба надійно зіграти в обороні, не розкриватися в центрі поля. Турки мають кількох футболістів. Здатних вирішити долю зустрічі з допомогою індивідуальних дій. Маю на увазі Хакана Чалханоґлу та Емре Мора. З ними треба бути дуже уважними. Разом з тим, знаючи турків, маю переконання, що довго витримувати командну дисципліну в обороні вони не зможуть. У ході боротьби турки захочуть піти вперед і на цьому їх можна впіймати.