Подія футбольного дня. Підготовка України до матчу з турками

Збірна України 6 Жовтня, 09:23 657
Подія футбольного дня. Підготовка України до матчу з турками
Про майбутній матч збірних Туреччини та України.

Спілкуючись з пресою на предмет майбутнього матчу проти збірної Туреччини, члени збірної України найперше згадують про таку чесноту суперника як палка глядацька підтримка. Мовляв, в цьому і є одна з найбільших переваг турків. Звісно, істини слова про турецьких фанів не позбавлені, але в площині аргументів щодо сили збірної Туреччини цей «доказ» є непрямим. То – твердження, яке радше створює навколо матчу якийсь романтизм, наповнює футбол елементами шоу. Насправді ж, збірна Туреччини має чимало суто ігрових сильних якостей.

З іншого боку, Андрія Шевченка та компанію зрозуміти можна. У спілкуванні з пресою не завжди доречно видавати всі знання, набуті в ході вивчення суперника. Іноді краще гарно говорити про те, що на поверхні. А ще краще – продемонструвати свої знання на справі. Адже будь-які, - навіть найгарніші слова, - обернуться проти українців у випадку, якщо матч проти Туреччини завершиться невдачею.

Турция - Украина

Перший матч, проведений українцями в групі, залишив двоякі враження. З одного боку, елементами простежувалася непогана гра і будь Євген Коноплянка трохи зібранішим – вдалося б обіграти збірну Ісландії. З іншого боку, острів'яни зуміли висвітлити слабкі місця українців, й собі претендуючи на максимальний результат. Звісно, сьогодні в Конья – буде нова історія, але визначатиме результат те, що й в поєдинку проти ісландців: хто з суперників зуміє краще використати свої козирі.

Турецькі журналісти, «допитуючи» Андрія Шевченка на передматчевій прес-конференції, зуміли в одне із запитань вмістити порцію жалю на рахунок того, що Фатіх Терім не викликав до лав збірної Туреччини Арду Турана. Мовляв, ваш лідер на місці, а наш… В цьому – вся суть турецької збірної. Ідеали, принципи, традиції тут займають більш почесне місце, аніж сьогоденна практична вигода на кшталт результату конкретного поєдинку. Офіційної інформації щодо причини відсутності Арди у збірній Туреччини немає, але чутки доносять інформацію про конфлікт тренера з футболістом.

Андрей Ярмоленко (Украина)

Проте, Андрій Миколайович зазначив вірно – то проблеми не наші. Наші проблеми – то відсутність забивного нападника, відсутність ігрової практики у Євгена Коноплянки, залежність Андрія Ярмоленка від настрою тощо. Ось над цим й довелося першочергово працювати тренерському штабові.

А яким буде результат тієї праці – дізнаємось вже пізно вночі.