Іван Ордець: «Нам належить справитися з тиском трибун»

Збірна України 6 Жовтня, 10:22 751
Іван Ордець: «Нам належить справитися з тиском трибун»
​Очікуваннями від майбутнього матчу кваліфікації на чемпіонат світу - 2018 проти Туреччини поділився захисник збірної України Іван Ордець.

- Іван, що сьогодні собою являє збірна Туреччини? Чи змінилася вона після Євро-2016?

- Збірна Туреччини - агресивна команда. У них в складі є досвідчені футболісти. Турки відомі тим, що швидко переходять з оборони в атаку. Нам потрібно діяти дуже уважно.

- Яку тактику на цей матч вибере Андрій Шевченко? Як потрібно побудувати гру, щоб добитися позитивного результату?

- Незалежно від тактики на цей поєдинок, повторюся, ми повинні бути дуже уважні і зібрані. Потрібно спробувати якомога більше контролювати м'яч. У нас в команді є ряд досвідчених футболістів. Моменти будуть, в цьому я впевнений.

- Всі прекрасно знають, яку атмосферу турецькі вболівальники вміють створювати на стадіоні. Напевно трибуни будуть гнати своїх гравців вперед...

- Так, в Туреччині відмінна публіка. Вболівальники завжди емоційно підтримують свою команду. Тому нам належить справитися з тиском трибун. Кілька тижнів тому у нас вже відбувся матч на цьому стадіоні. Атмосфера була відмінна.

- З «Шахтарем» в Коньї ви перемогли «Коньяспор». Які відчуття перед поєдинком збірної?

- Цікаво ще раз опинитися тут через такий короткий проміжок часу. Гарне місто з великою історією. Для «Шахтаря» тут все склалося вдало, сподіваюся, і для збірної буде так само, — сказав футболіст в інтерв'ю офіційному сайту ФК «Шахтар».