Туреччина – Україна. Прогноз Олексія Андронова

Збірна України 6 Жовтня, 10:32 654
Туреччина – Україна. Прогноз Олексія Андронова
Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Туреччина – Україна.
«Матч Туреччина – Україна, з нього почнеться серія наших ставок на відбіркові матчі ЧС-2018. Думаю, що дуже важко відштовхуватися від тих зустрічей, які проводили команди у вересні. Ну, Туреччина також провела товариську зустріч з Росією. Це взагалі складно якось коментувати, оцінювати. Багато турецьких футболістів відмовилися грати, тому що їм не доплатили преміальних за Євро-2016. Взагалі команда була не в настрої, гра вийшла нудною. Україна могла перемогти Ісландію на своєму полі, якби вдалося забити пенальті. Команда сира. Андрій Шевченко тільки на початку свого шляху. Після другого збору, думаю, ми побачимо більш цілісні риси характеру і стилю української збірної.

Не вірю, що турки можуть на постійній основі надійно грати ззаду. Це не найсильніша їхня риса, та й воротарі не найкращі. З іншого боку, не думаю, що Україна буде розвалюватися, тим більше, що Шевченко знає, як перемагати Туреччину. Він був героєм відбіркового матчу в 2005 році, коли українці в Стамбулі перемогли 3:0. Думаю, що він постарається вдихнути впевненість в своїх підопічних. Обираю ставку «обидві заб’ють»».

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!