Алієв та Максимов заперечують бійку

Динамо Київ 6 Жовтня, 17:59 852
Алієв та Максимов заперечують бійку
Фігуранти чуток про конфлікт у казахстанському клубі «Тараз» Олександр Алієв та Юрій Максимов заперечують інформацію про свою бійку.
«Нічого в аеропорту не було. Я взагалі не знаю, про що вони говорять. Чому я повинен битися? Ніяких розбіжностей не було. І з тренером нормальні відносини були. Я поїхав за сімейними обставинами.

Поки буду відпочивати, з дітьми буду. Більше часу їм приділяти. А після нового року подивимося, що і як», - сказав Олександр Алієв у коментарі Vesti.kz.

Спортивный директор ФК «Тараз» Канат Шертаєв також заперечує інформацію Life.ru про конфлікт між гравцем та наставником команди Юрієм Максимовим:

«Я не знаю, звідки вони взяли цю інформацію. Вчора мені дзвонили з російського каналу. Вони запитали чи був інцидент, повідомили що у них нібито є відео. Я сказав, якщо є - надайте, ми подивимося. Якщо вони будуть обмовляти клуб, будемо, звичайно, розбиратися. Але якщо Алієва, то це його проблеми».
«Бійка з Алієвим? Я про це вперше чую!» - а так лаконічно відреагував на чутки Юрій Максимов у коментарі «КП в Украине».

Нагадаємо, що російські ЗМІ розповсюдили інформацію про скандал, що передував розриву контракта футболіста Олександра Алієва з клубом «Тараз».