Флеш-коментар Андрія Шевченка

Збірна України 7 Жовтня, 00:20 608
Флеш-коментар Андрія Шевченка | 19-27
Тренер збірної України Андрій Шевченко в інтерв'ю програмі «Головна команда» прокоментував матч національної команди проти Туреччини.

-У першому таймі хлопці грали дуже добре. Ми практично нічого не дали зробити супернику. Було багато моментів. Пропустили гол за хвилину до перерви.

Кінцівка матчу нам не вдалася, хлопці втомилися. Ми спробували зробити заміни, але турки сконцентрувалися на останні 10 хвилин. Пенальті в наші ворота був спірний, хотів би той момент ще раз подивитися. Але будемо працювати далі.

Ми грали з хорошим суперником. Хлопці віддали всі сили. Турки десь провалили перший тайм, але сконцентрувалися в другому. Треба завжди бути зосередженим. Якби ми не пропустили перший м'яч і пішли на перерву з рахунком 2:0, турки б десь повісили голову. Але стадіон підтримував свою команду добре. Тому вони відіграли гол і піднеслися духом, забили нам з спірного пенальті м'яч ...

Але я задоволений грою команди. Були хороші епізоди. Якщо будемо і далі так грати і підтягнемо слабкі сторони, все буде добре. Я задоволений грою команди, а результатом, після 2:0 в першому таймі - не зовсім.

Але для мене головне, щоб вони грали в футбол. Мені не треба бий-біжи. Я хочу комбінаційний футбол, наші футболісти можуть в нього грати. Це було не завжди, але були хороші відрізки. Ми на правильному шляху.

Кравець? Дай Бог, щоб все забивали у нас. Я радий за Артема. Він молодець. Вийшов, відпрацював, не тільки забив м'яч, а й взагалі добре діяв, як і всі хлопці. У мене немає претензій по самовіддачі ні до кого.

Ордець-Кучер? Вони пройшли тренувальний процес тут, але я сумнівався, звичайно. Адже і Хачеріді хороший захисник. Ракицького не вистачало .... Але я зробив ставку на цю пару. Тому що вони грають разом, один одному довіряють і знають. Вони зіграли добре.

Ця група буде підносити сюрпризи. Але я сказав би, не знаючи, що ми будемо вести 2: 0, що взяти на виїзді, тут, очко - це добре. Але результат - це результат, а головне, що команда показав хороший футбол.