Артем Франков: «Від Кравця постійно виходила приголомшлива гострота!»

Збірна України 7 Жовтня, 09:33 721
Артем Франков: «Від Кравця постійно виходила приголомшлива гострота!»
Головний редактор журналу «Футбол» - про матч Туреччина - Україна.
«Якби не результат... Якби не результат. Скільки разів вже так було: до матчу такий рахунок здається начебто і нічого, після матчу - безодня розчарування, тому що другий раз поспіль упустили два очка. Зате залишилося чітке розуміння того, що гра як така дуже навіть була присутня, моментів створили - сформулюю так, незвично багато, вирішувати могли (ну не повинні ж!) Ще в першому таймі, але і в другому можна було утримати суперника на дистанції. Пенальті змусив згадати епізод Гусін - Ширер в Ньюкаслі восени 2002-го.

З приводу Кравця ще по ходу матчу типу пожартував, що він все одно більше одного не заб'є, так що можна було міняти по ходу першого тайму. Але чорт візьми - від нього постійно виходила приголомшлива гострота! Крава видав кращу гру, а міг би зробити її шедевром на всі часи, ех... Не знаю - по-моєму, явно плановий вихід Зозулі нашу гру все-таки послабив, при всіх поправках на зрозумілу втому Артема.

Ну і в якихось там оборонних тактиках Шевченка точно не звинуватиш - контроль м'яча, атакуючий підбір гравців, ніякого тремтіння перед господарями і іншого», — написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.