Олександр Кучер: «Що з нами сталося? Мабуть, вплинув гол у роздягальню»

Збірна України 7 Жовтня, 09:37 547
Олександр Кучер: «Що з нами сталося? Мабуть, вплинув гол у роздягальню»
Олександр Кучер, центральний захисник національної збірної України, прокоментував результат поєдинку Туреччина – Україна (2:2).

Про хід поєдинку і причини пропущених м'ячів

– Турки завдяки стандартам дещо переважали нас, забили нам гол. Але загалом, ми непогано зіграли. Ми добре розпочали матч, гарно контролювали м’яч, розігрували, у нас все виходило в першому таймі. Але наші помилки в центрі поля привели до того, що пропустили голи у свої ворота.

Про причини втраченої перемоги

– Що з нами сталося? Мабуть, вплинув гол у роздягальню. У 1-му таймі могли в 3-4 м’ячі вигравати. Гол на 45-ій хвилині додав туркам впевненості, вболівальники їх погнали вперед. Десь суддя почав свистіти. Важко сказати, чи пенальті був у наші ворота. Добре, що все закінчилося так. У кінці були штрафні непотрібні, могло погано для нас закінчитися, але ми вистояли. У 2-му таймі підсіли? Я б так не сказав. Просто цей гол на 45 хвилині дав супернику більше впевненості, і вони почали діяти більш агресивно. Суддя теж почав вже свистіти в одну сторону.

Зважаючи на те, що ми вигравали 0:2 у першому таймі, звичайно, можна сказати, що ми втратили очки. Але те, як розгорталися події у кінці, думаю, що 2:2 – закономірний результат.