Непризначені в ворота українців пенальті. Фотофакт турецьких ЗМІ

Збірна України 7 Жовтня, 10:41 937
Непризначені в ворота українців пенальті. Фотофакт турецьких ЗМІ | 19-27
Турецькі ЗМІ акцентують увагу на помилках арбтіра матчу Туреччина - Україна.

Турецькі ЗМІ німецького арбітра матчу Туреччина – Україна Мануеля Графе дошкульно не критикують. Принаймні, в звітах про поєдинок не згадується про те, що рішення судді якось спотворили підсумковий результат зустрічі.

Проте, деякі видання окремим рішенням арбітра присвятили окремі замітки. Зокрема, газета Hurriyet акцентує увагу на моментові з першого тайму, який відбувся на 32-й хвилині. На думку журналістів, Мануель Графе в тому епізоді не призначив пенальті за неправомірний підкат Тараса Степаненка проти Емре Мора.

Турция - Украина

Видання Milliyet солідарне з колегами, та при цьому додає до епізоду на 32-й хвилині ще один момент – на хвилині 34-й, коли, знову ж таки, начебто сфолили проти Емре Мора. Журналісти називають методами, якими українці протистояли Емре Мору, «жорсткими», а пенальті, які арбітр не призначив – «чіткими» («очевидними»).

Непризначені в ворота українців пенальті.  Фотофакт турецьких ЗМІ - изображение 2

Нагадаємо, матч кваліфікаційної кампанії до чемпіонату світу 2018 між збірними Туреччини та України завершився з рахунком 2:2.