Володимир Маханьков: «Сподіваюся, наша збірна реалізує вихід на ЧС-2018»

Збірна України 7 Жовтня, 10:56 919
Володимир Маханьков: «Сподіваюся, наша збірна реалізує вихід на ЧС-2018»
Голкіпер збірної України U-20 Володимир Маханьков прокоментував для 1927.kiev.ua поразку в товариському матчі від збірної Польщі U-21.

- Гра була дуже цікавою. Нам протистояла хороша команда - хлопці на 2-3 роки старші за нас, які будуть брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи U-21. Грали ми непогано, намагалися контролювати м'яч, створювали моменти, але реалізація не на належному рівні. Збірна Польщі створила купу моментів, плюс 2 незабитих пенальті в цій грі. В цілому, гра виявилася дуже корисною для нас, частіше б грати на такому рівні і вболівальникам поєдинок теж, я думаю, сподобався. Засмучує лише результат і наша реалізація.

- Чому не вдалося перемогти?

- Це футбол. Виходили на гру з думками про перемогу, готувалися, налаштовувалися, але, повторюся, нам протистояла дуже сильна команда, гравці якої грають в перших командах в провідних чемпіонатах. Можливо, позначився брак досвіду таких ігор, треба було бути десь холоднокровними в завершальній стадії .

- Які сильні і слабкі сторони суперника можеш виділити?

- Дуже потужна збірна, фізично сильна, добре вибігають з оборони в атаку, але ми розібрали їхню гру, мали інформацію про те, як вони грають. Є у цієї команди і слабкі сторони, але нам, на жаль, не вдалося скористатися тими моментами, які створили.

- Що далі за планом у збірної України Ю-20?

- Точно сказати не можу, але, начебто, повинна бути ще гра з Англією на виїзді.

- Як оцінюєш шанси збірної України у кваліфікації на ЧС-2018?

- Шанси хороші, збірна у нас сильна, тому все залежить від нас. Можу тільки побажати удачі, домагатися позитивного результату в кожній грі, ну і, звичайно, радувати своєю грою вболівальників. Сподіваюся, наша збірна реалізує вихід на ЧС-2018.

Розмовляла Дарина Маневич