Індивідуальні показники гравців збірної України у матчі з Туреччиною

Збірна України 7 Жовтня, 16:40 424
Індивідуальні показники гравців збірної України у матчі з Туреччиною
Євген Гресь розбирає індивідуальні показники ТТД та браку футболістів «синьо-жовтих» у вчорашньому поєдинку з Туреччиною (2:2).

- Андрій Пятов. Відбив 4 удари, впевнено відпрацював на виходах (4 рази), точність передач - 84%, причому довгих - 75%. Почав гольову атаку, яка призвела до другого взяття воріт. Загалом, особливих претензій бути не повинно - в черговий раз довів, що не випадково виходить на поле в 38-ми(!) останніх офіційних матчах збірної України поспіль. Міг, звичайно, стати героєм поєдинку, але статистика відбитих пенальті в національній команді все одно вражає - за кар'єру відбив три з шести ударів з точки!

- Олександр Кучер. Виконав 89 ТТД, брак - 18%. Виграв 55% єдиноборств, зробив 17 відборів, перехоплень і підбирань. Занадто велика різниця в помилках по тайму: в першому брак склав 13%, у другому - 23%...

- Іван Ордець. Для дебюту на офіційному рівні - дуже і дуже непогано. В активі 88 ТТД при браку в 15%. Виграв 71% всіх єдиноборств, при цьому на другому поверсі - 9 з 13-ти. Лідер команди за кількістю перехоплень - 9. Рівно провів обидва тайми: до перерви брак був 15%, після перерви - 14%.

- Богдан Бутко. Можливо, це був його найгірший матч за останній місяць, протягом якого він провів на полі найбільше хвилин серед усіх учасників вчорашнього поєдинку (польових гравців збірної України). Втім, з фізикою у цього захисника ніколи не було проблем... Здійснив 64 ТТД, брак - 25%. Виграв 44% єдиноборств, вдалими виявилися тільки два відбори з п'яти. Точність передач - 79%. Виконав одну флангову передачу, хоча забігав на всі п'ять. Різниця в браку по таймах - просто катастрофічна (14% - 38%). Загалом, треба розібратися...

- Едуард Соболь. Мабуть, саме на його долю випало найскладніше випробування - довелося грати проти Емре Мора, який тільки в обведення йшов 20(!) разів... Захисник «Зорі» виконав 105 ТТД з браком в 20%. Виграв 53% єдиноборств, але зробив три фоли. Записав в актив 21 відбір, перехоплення і підбір - кращий результат в команді. Завдав один удар по воротах, зробив дві флангові передачі, навіть у офсайд потрапив! Точність передач - 87%, а це третій результат серед усіх наших збірників. Віддав по 10 пасів на Євгена Коноплянку та Віктора Коваленка. Другий тайм, як і більшість, провів гірше. До перерви програв два єдиноборства, після - п'ять.

- Тарас Степаненко. Здійснив 105 ТТД, брак - 24%. Лідер синьо-жовтих за кількістю єдиноборств - 24 (виграв 63%). Вісім разів вступав у відбір м'яча - чотири рази успішно. Зробив шість фолів, а це 43% від усіх порушень правил команди. В активі дві гострі передачі і три довгі. Якщо не брати до уваги захисників, то найчастіше пасував на Кравця (6) і Ярмоленка (4). Після перерви теж трохи підсів: в першому таймі брак був 18%, у другому - 30%. У першому таймі програв два єдиноборства, в другому - сім. Боротьба, як не крути, стала ключовим фактором нашої поразки в другій 45-хвилинці.

- Віктор Коваленко. Виконав 70 ТТД, брак - 19%. Начебто все добре (14 єдиноборств, 57% з них виграно, три удари по воротах, три обведення, 14 відборів, перехоплень і підбирань, сім матчів у швидких атаках, всього дві неточні передачі за матч), але... Тільки один гострий пас, одна передача в штрафний майданчик, один удар в площину воріт. Можливо, ми зарано від нього чекаємо лідерських якостей, але ж чекаємо! Дев'ять разів віддавав пас Коноплянці, чотири - Ярмоленковы. У першому таймі було 22 ТТД, у другому - 48. Ось вам і фізика...

- Олександр Зінченко. Виконав за тайм 33 ТТД, брак - 15%. Неоднозначна оцінка. У двох матчах відбіркового турніру жодного разу не пробив по воротах, але вчора у нього було 9 єдиноборств за 45 хвилин, три рази вступив в відбір м'яча. Зробив одну гостру передачу і один фланговий пас. Коноплянці віддав п'ять передач, Ярмоленкові - три.

- Андрій Ярмоленко. Найкорисніший гравець матчу за ефективністю всіх ТТД, а їх у нього було 89 (брак - 31%). Забив гол, віддав гольовий пас. Завдав три удари по воротах, зробив тільки два обведення, але відразу вісім гострих передач. Зробив чотири простріли, 15 раз вступав у відбір, перехоплення і підбір м'яча. Взяв участь в 10-ти швидких атаках, а це 71% всіх контрвипадів команди. Втім, теж провів два різних тайми. До перерви грав з браком в 19%, після відпочинку він склав 40%. У другому таймі програв шість єдиноборств з семи, віддав 11 неточних передач.

- Євген Коноплянка. Здійснив 74 ТТД, брак - 28%. Провів один із кращих матчів за збірну за останній час, хоча довів свою серію без забитих м'ячів в офіційних поєдинках національної команди до 941 хвилини... Знову бив виключно з-за меж штрафного майданчика (з меж робити це складніше). Втім, заробив три фоли, зробив п'ять вдалих обведень з восьми. Зробив чотири флангові передачі, сім раз намагався доставити м'яч у штрафну, але жодного разу не зробив це успішно. Стандарти теж залишають бажати кращого. На оборону працював, але робив це в півтора рази рідше, ніж, наприклад, Андрій Ярмоленко. А на його фланзі в захисті допомога, як уже було зазначено вище, була необхідна, як ніколи.

- Артем Кравець. Класика нападника - забив гол, заробив пенальті. Які можуть бути ще питання? Яка різниця, що 38 ТТД, а брак - 55%? Що два виграних єдиноборства з 10-ти? Потрібен був результат - тут і сьогодні! Інша справа, чи є впевненість в тому, що нападаючий зробить результат завтра... Все-таки з трьох моментів бажано забивати хоча б два, але і на тому спасибі.

- Заміни заслуговують окремої розмови. Можливо, дві з них виявилися не зовсім своєчасними, адже до того моменту команда вже перестала грати. Здалося, що посилити її потрібно було тоді, коли у неї все виходило. Посилити - і добити противника. На мій погляд, не вийшло, але це теж досвід.

Загалом, футболісти, що вийшли на поле, стали заручниками загальної командної гри, тому я не стану наводити їх індивідуальні показники. У тому числі - з педагогічних міркувань. Вибачте, що голосно сказано», - написав Євген Гресь на своїй сторінці у Facebook.