Гендиректор «Бенфіки»: «Динамо» завжди виступає в Європі серйозним суперником»

Динамо Київ 7 Жовтня, 16:58 421
Гендиректор «Бенфіки»: «Динамо» завжди виступає в Європі серйозним суперником»
Генеральний директор «Бенфіки» Лоренсо Перрейра поділився очікуваннями від майбутніх поєдинків його клубу в Лізі чемпіонів з «Динамо», перший із яких пройде в Києві на НСК «Олімпійський» 19 жовтня.
«Я вважаю, що в нашій групі легко не буде жодному клубу. Вона дуже збалансована. Кожен матч і кожне набране очко матимуть дуже велике значення при визначенні підсумкового розподілу місць. Зазначу, що основним чинником цього є те, що суперниками один одного виступають три чемпіони своїх країн і друга за силою команда італійської Серії А.

«Динамо» (Київ) завжди виступає в Європі серйозним суперником. У команді зібрані сильні футболісти, які мають хороші бійцівські якості. Це невід'ємна частина життя клубу, його ментальність.

«Динамо» провело хороший сезон у минулій Лізі чемпіонів. «Бенфіка» також сміливо може занести його до свого активу, адже дійшла до чвертьфіналу. Але це вже в минулому, і нові матчі між нашими клубами, впевнений, принесуть масу емоційних хвилин уболівальникам. У «Бенфіки» і «Динамо» традиційно великі армії шанувальників, адже самі клуби мають величезне значення у своїх країнах, що і дає мені підстави припускати, що поєдинки в нинішній Лізі чемпіонів будуть украй цікавими», - цитує Перрейру офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.