Іван Зотько: «Вірю, що наша збірна потрапить на ЧС-2018»

Збірна України 8 Жовтня, 09:52 978
Іван Зотько: «Вірю, що наша збірна потрапить на ЧС-2018»
Капітан збірної України U-20 прокоментував товариську гру проти збірної Польщі, а також оцінив шанси «синьо-жовтих» на потрапляння на ЧС-2018.

- Гра була важкою, пропустили швидкий гол. А так у першому таймі ні ми, ні суперник особливо моментів не мали, була лише боротьба. Після забитого м’яча поляки відійшли у оборону і грали на контратаках.

У другому таймі в нас було багато моментів, але то гравці суперника з лінії воріт винесли, то ще щось, зовсім не йшов м’яч у ворота. Також дуже прикро, що я не реалізував пенальті за рахунку 1:0, так би могли і вигравати.

- Що завадило здобути позитивний результат у цьому матчі?

- Як я вже казав, нереалізований пенальті. А також десь удача була не на нашому боці, могли і виграти цей матч, якби реалізували свої моменти.

- Що можеш сказати про збірну Польщі? Чим суперник зміг здивувати? Які сильні та слабкі сторони поляків міг ви виділити?

- Польща – досить сильна команда, дуже організовано грають в обороні. Також поляки фізично сильні, дуже добре грають на котратаках. Слабкі сторони? Не буду про них казати, адже ми програли і не зуміли скористатися їхніми слабкими сторонами.

- Що особисто для себе почерпнув з даного протистояння? Такі товариські матчі дають багато в плані досвіду?

- Будь-які міжнародні матчі – це хороший досвід. Ми побачили свої слабкі сторони, будемо розбирати наші помилки і рухатися далі.

- Що далі за планом у збірної U-20?

- Деяких хлопців забрали до U-21, інші повертаються у розташування клубів.

- Чи дивився гру першої команди? Що можеш сказати по матчу з Туреччиною і як оцінюєш шанси нашої збірної на вихід з групи?

- Так, звісно, дивився. В першому таймі наша збірна досить непогано виглядала. Наші повинні були перемагати, шкода, що матч завершився з рахунком 2:2. В нас сильна збірна, думаю, що маємо непогані шанси та повинні виходити з групи. Бажаю їм удачі та вірю, що вони потраплять на ЧС-2018.

Розмовляла Анастасія Мельник