​Збірна України зі скрипом пройшла контроль в Кракові

Збірна України 8 Жовтня, 10:30 773
​Збірна України зі скрипом пройшла контроль в Кракові Фото: vesti-ukr.com
Підопічні Андрія Шевченка перебралися з Туреччини в Польщу.

Збірна України вчора, в день народження президента ФФУ Андрія Павелка, до вечора прибула до Кракова, який після сонячної Коньї з її +26 градусів зустрів справжньої осінньою прохолодою – +9. І не тільки прохолодою.

Паспортний контроль українська делегація проходила дуже довго. У місцевих прикордонників час від часу не спрацьовували сканери для зчитування відбитків пальців, доводилося по кілька разів запускати систему, а деяким взагалі не щастило – їх відправляли із загальної черги почекати. Незрозуміло чому. На очах журналіста «Вестей» проблеми з перетином кордону мали Денис Бойко і Роман Зозуля. Але в підсумку всі пройшли на польську територію.

Наших зустрічали вболівальники, які збирали автографи. Футболісти не відмовляли в такій для них дрібниці. Але поки суть та діло – наповзли сутінки, а у готель ми вселялися в темряві.

Знайомство з Краковом і стадіоном, на якому пройде матч відбудеться в суботу. В цей день і збірна Польщі зіграє з командою Данії в рамках відбору на ЧС-2018 – у Варшаві. Вся увага буде прикута до неї.

А українці відчули підвищену увагу до себе ще в Коньї. Особливо – Андрій Шевченко, з яким сфотографувалася ледь не половина аеропорту.Цікаво, що одночасно з нашим рейсом з Коньї літак вилітав у Кефлавік – головний аеропорт Ісландії, де 9 жовтня місцева команда прийме якраз збірну Туреччини. Але турецьких футболістів в залі очікування ми не побачили. Може, там вирішили не зводити в одному приміщенні відразу дві збірні.