Андрій Шахов: «Збірна Косово дасть нашим бій»

Збірна України 8 Жовтня, 16:54 586
Андрій Шахов: «Збірна Косово дасть нашим бій»
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов поділився з 1927.kiev.ua своїми думками про матч збірної України проти Туреччини та охарактеризував наступного суперника «синьо-жовтих» - збірну Косово.

- Прокоментуйте, будь ласка, матч між збірними Туреччини та України.

- У першому таймі наші грали здорово, а в другому, як часто буває у наших команд, почали бути обережним і віддали ініціативу супернику.

- Перемога була у нас в руках практично весь перший тайм, потім пропустили гол в роздягальню, у другому таймі зовсім підсіли. В чому причина?

- Не згоден. Говорити про те, що «перемога була у нас в руках» допустимо, коли ти ведеш 2:0 за десять хвилин до кінця матчу, а не за десять до кінця першого тайму. Причина того, що не втримали перевагу, мені бачиться в тому, що хлопці дуже глибоко засіли в оборону і стали менше уваги приділяти атакуючим або контратакуючим діям. Вирішили зіграти на утримання і поплатилися за це.

- Як, в цілому, оцінете гру?

- По різному. Перший тайм відіграли відмінно, другий - слабше, а кінцівку після того як турки зрівняли рахунок, - дуже слабо. У ці хвилини перевага повністю була на боці суперника і наші цілком могли програти.

- Кого з зі складу збірної України можете назвати найкращими гравцями матчу?

- Хоч збірна в основному складалася з гравців «Шахтаря», з радістю визнаю найкращими динамівців - Кравця і Ярмоленка. І заміну першого на Зозулю не зрозумів зовсім.

- Робота арбітрів не викликає у вас питань?

- Масу! У першому таймі арбітр не поставив пенальті в наші ворота і не призначив туди дуже небезпечний штрафний. У другому він не видалив Джанера Еркіна і поставив, на мій погляд, лівий пенальті в ворота Пятова. Арбітраж дуже слабенький, але ж судив німець, і я вважаю німецьку суддівську школу найкращою в Європі.

- Як тепер можна оцінити турнірну ситуацію в нашій групі?

Після двох турів не варто заглядати в турнірну таблицю. Хтось грав з Косово або Фінляндією, а хтось, як Україна чи Туреччина - ні. Звідси і двоочкове відставання. Поки що фаворити між собою грають внічию, а аутсайдерів обіграють.

- Наступну гру Україна має зіграти зі збірною Косово. Як можете охарактеризувати нашого суперника?

- Як дуже міцну команду, яка дасть нашим бій. Особливо після 0:6 від Хорватії. Фактично всі тамтешні гравці - лідери своїх команд. Не з найсильніших чемпіонатів, не найсильніших команд, але з ігровою практикою там проблем немає.

Розмовляла Дарина Маневич