Артем Франков: «На жаль, Коноплянка не сприймає критику»

Збірна України 9 Жовтня, 18:58 602
Артем Франков: «На жаль, Коноплянка не сприймає критику»
Напередодні матчу збірної України проти Косово член виконкому ФФУ, головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився очікуваннями від цього протистояння.

- Чого ви очікуєте від збірної України у сьогоднішньому матчі проти Косово?

- Тільки перемоги! Я не думаю, що вона буде легкою, але сподіваюся і розраховую, що вона буде досить впевненою. Хорвати винесли цю збірну в одні ворота, і іншого вибору, ніж обігравати збірну Косово, у нас немає, і виправдань не може бути ніяких.

- Більшість вболівальників вважають, що наші збірники повинні розгромити свого сьогоднішнього суперника на полі. Чи не є це першим моментом недооцінки для гравців Національної збірної України?

- Я сподіваюся, що наші футболісти продемонструють свої найкращі якості, не забувши про них у другому таймі. У свою чергу, я не очікую ніякої ротації складу.

- Як вплине інцидент Романа Зозулі з Віктором Леоненком на його гру?

- Я вас благаю, до подібних висловлювань Віктора Леоненка звикли абсолютно всі. Бажаю Роману забити кілька м'ячів у сьогоднішньому поєдинку, і цим він зніме будь-які питання своїх критиків.

- Прокоментуйте гру Євгена Коноплянки за Національну збірну України в останніх матчах...

- Я дивлюся, що ніякі розмови на Євгенія не діють. На жаль, він не сприймає критику. Принаймні, не видно, щоб були зроблені хоч якісь висновки. Я вже не кажу про його дії в обороні. З його боку абсолютно не професійно прибирати ноги при контакті з суперником. Футболіст не має права берегти свої ноги!

Про це йому говорили абсолютно всі тренери. Просто раніше він компенсував це своїми проходами, забитими м'ячами, гольовими передачами. Оскільки зараз всього цього немає, на першому плані стоять слабкі сторони футболіста. Це взагалі неприпустимо, за це треба тільки просити вибачення і обіцяти виправитися в найближчому майбутньому.

- Ваш прогноз на матч з Косово?

- Я думаю, що ми виграємо досить впевнено, але сприймати цю перемогу, як тріумф абсолютно неправильно. Ця перемога з розряду обов'язкової програми. Це ті самі противні матчі, в яких, якщо ти програєш - тебе будуть бити і дуже боляче, якщо виграєш – ніхто на тебе вінок переможця не одягне, - цитує Франкова magazinedkfans.blogspot.com.