Україна — Косово: 3:0. Перша тренерська перемога Андрія Шевченка

Збірна України 9 Жовтня, 20:52 1337
Україна — Косово: 3:0. Перша тренерська перемога Андрія Шевченка | 19-27
Збірна України розгромно перемагає збірну Косово в Кракові — 3:0, приносячи першу тренерську перемогу Андрієві Шевченку.

Зі стартових хвилин збірна України заволоділа ініціативою в матчі і почала насідати на ворота суперника, який намагався відповідати активним пресингом. В складі українців на старті найбільш активними були Ярмоленко, Зінченко, Кравець та Коноплянка, який мав хорошу можливість забити, але пробив поруч зі стійкою.

На 31-ій звилині свій другий шанс в матчі реалізував Кравець - прийнявши пас від Зінченка він пробив по воротах суперника і м'яч з рикошетом від захисника відправився «за комір» голкіперу в дальній кут воріт — 1:0.

Після пропущеного гола збірна Косово робила спроби атакувати, намагалась контролювати м'яч, але нічого цікавого в них не вийшло.

На початку другого тайму збірна Косова мала можливість зрівняти рахунок. Шала і двічі Беріше могли пробивати Андрія Пятова. Могли забивати і українці - Коноплянка сильно пробив по воротах суперника і Уйкані парирував цей постріл.

Як і в першому таймі, українці вели гру. Спроби провести акцентовану атаку, контролювати м'яч в суперника провалювались. Із найнебезпечніших моментів можна відзначити поперечку. Вже одразу після цього Ротань забив гол, але зробив це з положення поза грою.

На 81-ій хвилині Ярмоленко з навісу Караваєва робить рахунок - 2:0.

На 87-ій хвилині Ротань ставить крапку в матчі. Після пасу Ярмоленка Руслан потужно пробиває в дальню дев'ятку — 3:0.

Відбір на ЧС-2018. Третій тур. Україна — Косово: 3:0

Голи: Кравець - 31, Ярмоленко - 81, Ротань - 87.

Попередження: Беріша - 20, Крюезіу - 85

Збірна України: Пятов, Ордець, Соболь, Кучер, Бутко, Степаненко, Коваленко, Зінченко - (Ротань - 63), Коноплянка - (Караваєв - 79), Ярмоленко, Кравець - (Зозуля - 84)

Запасні: Бойко, Шевченко, Хачеріді, Зозуля, Ротань, Малишев, Сидорчук, Федецький, Рибалка, Шахов, Кривцов, Петряк