Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 9 Жовтня, 22:01 758
Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка
​Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над командою Косова з рахунком 3:0 у матчі відбору ЧС-2018 у польському Кракові.

Важлива перемога

Андрій Шевченко розпочав прес-конференцію із вступного слова, в якому він подякував тисячу уболівальників, що приїхали до Кракова підтримати національну команду, як і тих, хто переживав за «синьо-жовтих» біля екранів телевізорів. «З точки зору турнірної ситуації ми здобули важливу перемогу. Віддалилися б дуже далеко від лідерів, якби не виграли цей матч. Хочу надати комплімент команді Косова за самовіддачу на полі та бажання грати за свою збірну. Вони до кінця працювали у кожному епізоді. Був момент, коли вони створили небезпеку біля наших воріт, а ми втомилися і розгубили концентрацію. Суперник мав шанс зрівняти рахунок», - визнав тренер.

Фактор зіграності команди

Керманич «синьо-жовтих» висловив думку, що гра складалася важко для українців через те, що команда витратила багато сил у протистоянні з турками: «На жаль, я не міг зробити більше трьох замін. Дуже важлива зіграність гравців, тому я не хотів експериментувати зі складом після хорошого матчу з Туреччиною». Ключем же до перемоги української команди стало те, що хлопці створювали і використовували моменти, впевнений тренер.

Допомога від тренерського штабу

Заміни, які зробив Шевченко протягом гри, допомогли українській команді здобути позитивний результат. І в цьому, за словами очільника «синьо-жовтих», йому допоміг тренерський штаб: «За ходом гри помічники правильно підказували, ким із виконавців слід підсилити гру. Тому загальним тренерським складом було прийнято правильне рішення щодо замін».

Вдалі заміни Шевченка

«Ми відчували, що команда втомилася в середині поля. Тому випустили досвідченого гравця, знаємо хороші ігрові якості Ротаня. Це - правильні пересування по полю, він може зв'язати обидва фланги і грає без втрат у середині поля. Ще й забив два м'ячі, але один, на жаль, не зарахували. Були також і думки відносно появи на полі Петряка. І, мабуть, прийняли б таке рішення, якби грали внічию або програвали суперникам. Але, знаючи ігрові характеристики Караваєва, вирішили використати саме його в цій грі», - проаналізував свої кадрові рішення Шевченко.

Ще є над чим працювати

Але найголовнішою тезою Шевченка стало те, що команда повинна якнайшвидше навчитися правильно розподіляти сили і знати, коли потрібно прискорювати гру. «Буває нестиковка дій, через що втрачаємо сили. Всі хороші команди раціонально використовують такі моменти. Коли потрібно контролювати м’яч - контролюють, коли прискорити гру – прискорюють її», - резюмував наставник збірної України.