Збірна України перемогла Косово з рахунком 3:0. Коментарі футболістів після матчу

Збірна України 9 Жовтня, 22:57 435
Збірна України перемогла Косово з рахунком 3:0. Коментарі футболістів після матчу
Збірники дали коментарі «Профутболу».

Едуард Соболь: «Сьогодні ми старалися більше контролювати м'яч, щоб витягувати суперника з його зон і звільняти їх, тому що вони низько сиділи, не так, як Туреччина. Можливо через це у нас і не було вільних зон. Боялися пропустити контратаку, тим паче, ми дивились відео-огляд, тим самим хотіли підстрахуватись».

Богдан Бутко: «Тяжко розкривати оборону, коли суперник закривається. Можливо, нам краще грати на контратаках. Суперники різні, тому потрібно грати як і на контратаках, так і першим номером. З Ярмоленком легко грати, він мене розуміє, я його розумію - добре, що він так зіграв».

Олександр Кучер: «З'явилась певна нервозність, за рахунку 1:0 намагалися збільшити перевагу. Дещо не виходило, але я впевнений, що з часом все напрацюється. Розуміли, що потрібна перемога, можливо через це трішки почали закриватись, через це вони згодом відчули впевненість, створили моменти, але ми зібрались з духом і забили ще два м'ячі».

Артем Кравець: «Як сказав Андрій Миколайович: «Завдання нападника - забивати. Якщо не забиває нападник - потрібно змінювати позицію». Так, я міг ще забити, але головне те, що ми перемогли».