Герой футбольного дня. Поль Погба

Світовий футбол 11 Жовтня, 10:00 1200
Герой футбольного дня. Поль Погба
Про гру поля Погби в матчі проти збірної Нідерландів.

Від Поля Погби більшого чекали на чемпіонаті Європи 2016. До початку турніру молодого півзахисника позиціонували як одну з головних рушійних сил збірної Франції. Однак, безпосередньо на форумі Погба сподівань не виправдав. Так, він мав стабільне місце в основі команди Дідьє Дешама, але не був тим футболістом, кого можна було називати лідером «триколірних».

Добре для Дідьє Дешама, що подібні функції взяли на себе інші гравці (зокрема, й ті, від кого цього не чекали – Пайєт, Сіссоко). Однак, шанувальників таланту Поля Погби не могли не турбувати виступи їхнього улюбленця за збірну – гравець з таким авторитетом, з таким статусом і з таким талантом повинен у футболці національної команди демонструвати більше.

Поль Погба (Фрнация)

Власне, після завершення Євро-2016 Франція не дуже вдало розпочала кваліфікаційну кампанії до ЧС-2018. Підопічні Дідьє Дешама в стартовому турі розписали невиразну нічию зі скромною збірною Білорусі, а потім розгромно, але не без проблем (бувають і такі парадокси) обіграли болгар. Погба в обох матчах мав місце в основі, але в обох - промовчав.

Й нарешті, Дідьє Дешам дочекався результативної дії від Поля в поєдинку проти Нідерландів. В поєдинку важливому, принциповому і непростому. Франція протягом цілого матчу йшла на крок попереду суперника, хоча і не могла почуватися спокійно. «Помаранчеві» атакували, намагаючись окреслити свої претензії на три очки, але серйозно потурбувати Уго Льоріса господарям вдалося лише раз. Натомість, французи моментів створили більше, та крім Погби, вразити ворота Стекеленбурга нікому не вдалося. Хавбек МЮ свій гол забив дальнім ударом, скориставшись помилкою опорних півзахисників збірної Нідерландів (Полю безперешкодно дозволили пробити з центральної зони) і заставши зненацька голкіпера.

Цей гол став для Поля лише другим у футболці збірної в 2016-му році і сьомим – загалом. Можливо, це той момент, який згодом називатимуть переломним. Принаймні, Погба потребував стряски, емоцій і чогось значимого. Вирішальний гол в принциповому матчі – саме те…