Олександр Зінченко: «Маємо намір вийти на ЧС-2018»

Збірна України 11 Жовтня, 10:54 515
Олександр Зінченко: «Маємо намір вийти на ЧС-2018»
Півзахисник збірної України та голландського ПСВ Олександр Зінченко прокоментував перемогу своєї команди над збірною Косова (3:0).

- В цілому, вийшла цікава гра, перемога за нами, але, природно, треба швидше забивати другий, третій, четвертий м'ячі, щоб не допускати такої ось нервозності, як в другому таймі.

- Мені здається, наші футболісти не очікували настільки хорошої гри від Косово і налаштовувалися на більш легкий поєдинок?

- Так, дуже непогана команда у них. І я впевнений, що з кожним матчем вони будуть виглядати краще і краще. У цієї команди є майбутнє.

- Серце тьохнуло, коли за рахунку 1:0 м'яч влучив у поперечину?

- Так, ось саме тому не можна доводити подібні матчі до таких моментів.

- Ці три очки поліпшили настрій команди після втраченої перемоги в Туреччині?

- Безумовно, тепер у нас буде піднесений настрій, будемо йти далі, вирішувати свої завдання, адже ми маємо намір вийти на чемпіонат світу.

- Своєю грою ти залишився задоволений?

- Завжди потрібно аналізувати свої дії, свої помилки і прагнути бути краще. Я не виняток. У цьому матчі я теж допускав помилки, які буду аналізувати і відштовхуватися від цього, щоб надалі їх уникнути.

- Як вважаєш, європейський досвід допомагає тобі в збірній? Хоч невеликий, але все-таки?

- Звичайно. ПСВ - відмінна команда, це те місце, де я можу прогресувати як футболіст, — наводить слова Зінченка sport.ua.