Чому Ярмоленко має дякувати «тирану» Суркісу

Динамо Київ 11 Жовтня, 18:13 373
Чому Ярмоленко має дякувати «тирану» Суркісу | 19-27
Півзахисник «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко набрав просто неймовірної ігрової форми в останніх матчах.

Depo.Сектор спробує проаналізувати завдяки чому українець так вражаюче виглядав в матчах збірної України.

Журналіст Євген Гресь розповів про статистичні показники хавбека «Динамо» Андрія Ярмоленка в матчі збірної України проти Косово (3:0)

«За 90 хвилин найрезультативніший з діючих гравців національної команди виконав 95 ТТД, а брак в його діях склав 13%. Ярмоленко завдав по воротах три удари, зробив сім обводок, віддав чотири гострих паси і взяв участь в 10-ти швидких атаках. Точність передач в його виконанні склала 94%», - написав Гресь в Facebook.

Відзначимо, що в трьох останніх матчах за збірну України Ярмоленко забив 3 голи і віддав 2 гольові передачі. Вражаючі показники, як для атакувального гравця.

Для порівняння його партнери по команді, які приїхали в розташування збірної з європейських клубів, як кажуть «нервово курять збоку». Проявив себе лише нападник. Результативно, молодець. Щоправда, гра в виконанні Артема Кравця не була дуже яскравим видовищем.

Чому Ярмоленко має дякувати «тирану» Суркісу - фото 1

Чому легіонери «синьо-жовтих» себе не проявили? Відповідь проста: 711 хвилин зіграли 7 українців в європейських чемпіонатах в вересні. Про час на полі, який проводить в «Динамо», Андрій Ярмоленко говорити не варто. У клубі йому й дають необхідні паузи аби залікувати травми і за першої потреби випускають на поле. Якою була б ситуація, якщо б «Ярмола» таки переїхав влітку в улюблену АПЛ? Звісно, відповідь однозначної бути не може. Але судячи з провалу наших українців в Європі, сумніви є чималі. Тому, мабуть, Ярмоленкові все ж треба подякувати президенту клубу, який попри конфлікти і суспільний тиск все ж правдами і неправдами втримав лідера в «Динамо». Чи ні?