Зінченко: «Що в ПСВ кидається в очі, так це дисципліна»

Світовий футбол 11 Жовтня, 22:35 819
Зінченко: «Що в ПСВ кидається в очі, так це дисципліна»
Хавбек ПСВ - про атмосферу в команді.

Український півзахисник ПСВ Олександр Зінченко розповів про враження від нового клубу.

«Що тут впадає в очі, так це дисципліна. Всі повинні бути хвилина в хвилину на заняттях. Але я ще жодного разу не спізнювався, в цьому плані я відповідальний.
І ще хотілося б відзначити, що тут у кожного своя соска для води. Під час пауз в тренуваннях, коли всі йдуть пити воду, кожен повинен користуватися своєю індивідуальною соскою, чужу брати не можна. Якщо гравець тренується з дублем, теж бере свою соску з собою, коли йде на їх тренувальну базу, ось така особливість. За всі порушення передбачені штрафи, втім, як і скрізь.
Той факт, що в Голландії грає багато місцевих вихованців, на мене не тисне, в цьому плані всі мають рівні шанси. Навіть з боку цих людей тиск не відчувається, навпаки, всі намагаються допомогти, а перші два тижні у мене постійно запитували, чи щасливий я тут.
Тренери «Ман Сіті» за мною стежать, після кожної гри розпитують, пишуть. Одним словом, одного мене не кинули. Але з Хосепом Гвардіолою з часу переходу сюди не спілкувалися. За Англією, в принципі, не сумую, не так багато я там провів часу, щоб нудьгувати, але повернутися туди я, звичайно ж, хочу», - сказав Зінченко.