Сергій Юран: «Динамо» грає гідно, тримає своє ім'я і свою марку»

Динамо Київ 12 Жовтня, 11:42 886
Сергій Юран: «Динамо» грає гідно, тримає своє ім'я і свою марку»
Колишній нападник київського «Динамо» (1987 – 1991) і лісабонської «Бенфіки» (1991 – 1994) поділився своєю думкою щодо майбутньої зустрічі в Лізі чемпіонів двох своїх колишніх команд.

- Чи стежите Ви за виступами нинішнього київського «Динамо», очолюваного Сергієм Ребровим?

- У минулому сезоні стежив в основному за виступом киян у Лізі чемпіонів. Команда грає гідно, тримає своє ім'я і свою марку. Зрозуміло, що десь не вистачає посилення на деякі позиції, але в цілому видно, що команда грає з бажанням, самовіддачею, а це – найголовніше. Зрозуміло, що у футболі все буває, як перемоги, так і поразки. Але в цілому команда гідно представляє країну.

- Те, що в міжсезоння «Динамо» залишили декілька хороших основних гравців позначається на грі?

- Природно, те, що команду залишають кваліфіковані футболісти, і немає можливості їх придбати, позначається. Звичайно, будь-якому тренеру хочеться бачити у своїй команді максимально високий рівень футболістів, які могли би вирішувати завдання не тільки в чемпіонаті України, а і на європейській арені. Але тренер виходить з того, які футболісти у нього на даному етапі є і робить все, щоб вони проявляли себе якомога краще. Однак будь-яка команда повинна посилюватися, якщо хоче вирішувати нові, більш серйозні завдання.

- Чи стежите ви за нинішнім станом справ у «Бенфіці»?

- «Бенфіка» - завжди був і залишається клубом хорошого європейського рівня, як втім і київське «Динамо». В кожному розіграші єврокубків, будь то Ліга чемпіонів або ліги Європи, «Бенфіка» завжди є серйозним суперником для будь-якого клубу. Це хороша, міцна команда. У «Бенфіці» завжди були футболісти високого рівня і ставились максимальні завдання. Київському «Динамо» однозначно буде непросто.

- Як Ви оціните шанси команд в майбутньому матчі Ліги чемпіонів у Києві та чи ризикнете дати свій прогноз?

- Думаю, «Динамо» і «Бенфіка» - гідні один одного суперники. Зрозуміло, що у футболі все буває, так що передбачити результат протистояння вкрай складно. Будемо сподіватися, що київське «Динамо» зіграє вдало.

- Як Ви вважаєте, результат двох зустрічей з «Бенфікою» у третьому і четвертому турах буде грати для «Динамо» ключову роль у плані шансів пробитися до плей-офф?

- Попереду ще будуть інші ігри, але ці матчі можна назвати визначальними. Однак не можна загострювати увагу тільки на цьому матчі, мовляв, якщо невдало зіграємо – втрачаємо шанси. Шанси завжди є.

- Що, на вашу думку, вийде на перший план безпосередньо на полі? За рахунок чого «Динамо» може обіграти «Бенфіку»?

- Сергій Ребров чимало пограв і напевно знає, що таким командам, латинським, південним, не можна давати приводу відчути, що вони можуть виграти. У цьому протистоянні на перший план вийде психологія гравців. Якщо ж динамівці нав'яжуть боротьбу, постараються не дати супернику відчути свободу на полі, то матч буде проходити за їх сценарієм.

- Чи плануєте дивитися майбутню зустріч «Динамо» і «Бенфіки»?

- Звісно! Бажаю удачі «Динамо» і сподіваюся на позитивний результат для команди Сергія Реброва, — сказав Юран в інтерв'ю офіційному сайті ФК «Динамо» Київ.