Юрій Вернидуб: «У нас попереду серйозний графік, одним складом не витягнемо»

Динамо Київ 13 Жовтня, 14:16 598
Юрій Вернидуб: «У нас попереду серйозний графік, одним складом не витягнемо»
Головний тренер «Зорі» розповів про майбутні матчі з «Волинню», «Фейєноордом» та київським «Динамо».
«Усі хлопці в строю. Ті, хто був у збірних - повернуться назад. Винятком є лише Ігор Харатін, який повернеться сьогодні. Зазначу, що єдина наша втрата - це Артем Гордієнко, який працює за індивідуальною програмою. Всі інші готуються до гри з «Волинню».

Вважаю, що всі вони отримали хороший психологічний заряд і з'їздили не дарма. Олександр Караваєв вийшов на поле, зігравши, нехай і 10 хвилин, але діяв корисно для команди, зробивши гольову передачу. Ваня Петряк теж зіграв. Едуард Соболь взагалі провів два повних матчі. Думаю, всі в гарному настрої. Навіть Олексій Шевченко. Нехай він і не грав, але все одно це досвід, який надалі буде супроводжувати його розвиток як футболіста.

У нас попереду дійсно серйозний графік. Сім поєдинків за три тижні. Потрібно добре підготуватися. 15-го числа зіграємо з «Волинню». Потім, можна сказати, у нас буде п'ять повноцінних днів перед грою з «Фейєноордом». Ну, а після цієї зустрічі буде непросто. 23-го зіграємо з «Олімпіком» в Сумах. 26-го в Києві з «Динамо» в Кубку України. Потім, сподіваюся, нам переставлять гру зі «Зіркою» на 30 жовтня. 3 листопада зіграємо з «Фейєноордом» в Одесі, а 6-го там же зустрінемося з «Чорноморцем».

Буде дуже складно. Одним складом ми не витягнемо. Однозначно буде ротація. Думаю, що контрольна гра з «Олександрією» показала, що хлопці, які менше грали, виглядають непогано. Є конкуренція. Будемо цим користуватися», - наводить слова Вернидуба офіційний сайт «Зорі».