База «Чорноморця» знеструмлена, але загрози проведенню матчу з «Динамо» немає

Динамо Київ 13 Жовтня, 17:27 357
База «Чорноморця» знеструмлена, але загрози проведенню матчу з «Динамо» немає
Ситуація в Одесі та Одеській області, де оголошено режим надзвичайної ситуації через погодні умови, могла поставити під питання проведення матчу 11-го туру чемпіонату України «Чорноморець» – «Динамо».

Обвалення дерев та ліній електропередач стали причиною загибелі трьох осіб, в тому числі 11-річної дитини, більш ніж у 100 населених пунктах відсутня електрика.

«Погода, слава Богу, в Одесі заспокоюється. Щоправда, наша база знеструмлена вже більше доби. Але це не з нашої вини – знеструмлено весь район в місці розташування клубної бази. Трохи порвані сітки огорожі полів, але наші співробітники зараз все це усувають. «Чорноморець» проводить тренування згідно з графіком до матчу з «Динамо». Сьогодні ми планували провести тренування на стадіоні «Чорноморець», але вирішили поберегти поле – ще йдуть дощі, газон вологий, і не хочемо його псувати, щоб газон був ідеальним до гри з «Динамо». Крім того, попереду ще матч «Зорі» в Лізі Європи (з «Фейєнордом»), матч збірної України (з Фінляндією)», – сказав генеральний директор «Чорноморця Сергій Керницький у коментарі «Футбол 24».