Президент ФФУ відкрив реабілітаційний кабінет у військовому госпіталі

Футбол України 13 Жовтня, 19:29 761
Президент ФФУ відкрив реабілітаційний кабінет у військовому госпіталі
Сьогодні, 13 жовтня травматологічне відділення Київського військового госпіталю відвідали представники ФФУ - Президент ФФУ Андрій Павелко, перший віце-президент Вадим Костюченко.

Вони брали участь у відкритті лікувально-фізкультурного залу, який був відреставрований і укомплектований тренажерами за сприяння ФФУ.

Начальник госпіталю генерал-майор медичної служби Козмірчук і начальник травматологічного відділення полковник медичної служби Цівіна подякували керівникам ФФУ за виконану і вельми необхідну роботу. Потім керівники обох відомств відвідали палати, де воїнам АТО президент ФФУ Павелко вручив подарунки, сувеніри та запросив на футбольні матчі.

Відділення травматології несе велике навантаження в наданні медичної допомоги різної складності воїнам АТО, від початку військових дій було прооперовано близько двох тисяч чоловік. Для відновлення здоров'я після лікування і операцій необхідний відновний період, в тому числі і лікувальна фізкультура з заняттями на різних тренажерах.

Федерація футболу України тісно співпрацює з госпіталем, надаючи різного роду допомогу, морально підтримує воїнів відвідуванням співробітниками федерації, воїни АТО часті гості на футбольних матчах першості України, запрошуються на виїзні ігри національної збірної України. Вся робота по співпраці з військовими медиками дозволяє успішніше проходити період реабілітації учасникам АТО, відновлюватися психологічно відчуваючи підтримку не тільки рідних і близьких, а й суспільства.

Президент ФФУ открыл реабилитационный кабинет в военном госпитале (+Фото) - изображение 1Президент ФФУ открыл реабилитационный кабинет в военном госпитале (+Фото) - изображение 2Президент ФФУ открыл реабилитационный кабинет в военном госпитале (+Фото) - изображение 3Президент ФФУ открыл реабилитационный кабинет в военном госпитале (+Фото) - изображение 4Президент ФФУ открыл реабилитационный кабинет в военном госпитале (+Фото) - изображение 5