Руслан Ротань: «Зараз граю за «Дніпро» безкоштовно»

Футбол України 14 Жовтня, 10:07 507
Руслан Ротань: «Зараз граю за «Дніпро» безкоштовно»
Капітан «Дніпра» Руслан Ротань в інтерв'ю журналу «Футбол» розповів про своє майбутнє.

- Руслан, ви збираєтеся закінчити кар'єру в «Дніпрі»?

- Ви знаєте, які для «Дніпра» настали часи, і відповідати, поклавши руку на серце, що збираюся... Краще такими словами не розкидатися. «Дніпро» - моя рідна команда. Я віддав їй багато років, сил і здоров'я. Від того, що відбувається, моє серце болить і плаче. Але потрібно терпіти! Були у «Дніпра» хороші часи, тепер настали погані. Важко, але нічого страшного. Через все в житті треба пройти. Нікому легко не буває. Я мрію, щоб ми повернулися на високий рівень. Якщо з економікою в Україні все буде добре, думаю, найкращі часи настануть і для «Дніпра». З цією надією я живу. А просити президента, щоб він від нас не відвертався, напевно, неправильно. Йому важко. Чим може, тим і допомагає команді.

- «Дніпро» має великі борги, але ви підписали новий контракт. Як це можна пояснити?

- Так і пояснюйте. Я розумію, що борги величезні. Просто «Дніпро» не порожній звук для мене. Якщо треба пограти безкоштовно, я пограю, що зараз і роблю. Я сподіваюся, що на дніпровській вулиці все буде добре.

- Чи складно вам без єврокубків?

- Дуже! А кому легко? Футболіст прагне грати на вищому рівні, в тому числі і в єврокубках. Це показник виконаної роботи, — наводить слова футболіста matchday.ua.