Десять мокрих років

Світовий футбол 14 Жовтня, 13:30 759
Десять мокрих років
Першого листопада може виповнитися десять років з того моменту, коли московський ЦСКА в останній раз зіграв на нуль в Лізі чемпіонів УЄФА.

У третьому турі групового етапу ЦСКА зустрічається з «Монако», і москвичам потрібно приділити більше уваги обороні, якщо вони хочуть вперше за десять років зберегти свої ворота в Лізі чемпіонів УЄФА на замку.

Першого листопада 2006 року армійці розійшлися в Лондоні миром з «Арсеналом» (0:0) і продовжили суху серію в тому євросезоні до шести зустрічей. З тих пір в 42 матчах Ліги чемпіонів вони жодного разу не зіграли на нуль. Якщо не вийде зняти прокляття в Москві, то є шанс зробити це в матчі з тим же «Монако» 2 листопада на стадіоні «Луї II», тобто рівно через 10 років і один день після пам'ятного поєдинку з «канонірами».

Ігор Акінфєєв захищав ворота ЦСКА в 39 з цих 42 матчів, але кіпера «червоно-синіх» не надто хвилює сумна статистика.

«Спочатку було прикро, звичайно, але зараз я байдуже ставлюся до цих глузуванням, - зазначив 30-річний капітан. - Адже люди насправді не мене принижують своїми словами, а самі себе. У тій же Європі ніхто не рахує такі серії, не зловтішається. А у нас уболівальникам приємно писати гидоту. Ну, дай Бог їм здоров'я. Нехай хоч 100 матчів в Лізі чемпіонів я буду пропускати! Це в будь-якому випадку моя справа».

У схожому дусі міркує півзахисник ЦСКА Понтус Вернблум.

«Не кожному воротареві доводиться зіграти стільки матчів в Лізі чемпіонів, - пояснив швед. - Вважаю Ігоря одним з найвеличніших воротарів в історії російського футболу. А те, що він пропускає в турнірі так багато, це вина всієї команди».

Звичайно, армійці були б раді нарешті зіграти на нуль, однак у головного тренера Леоніда Слуцького інші пріоритети.

«Голи, пропущені Акінфеєвим, - останнє, що нас хвилює. Навіть якщо ми виграємо з рахунком 10:9, це нас влаштує», - підкреслив 45-річний фахівець.