Народжений в американському штаті Атланта, «деб» всього за рік став одним із головних «вірусів» світової молодіжної культури, а так як футбольній молоді культура також не чужа, «дебити» почали і в улюбленій грі європейців. І хоча спершу популярний танцювальний «рух із зігнутим ліктем» захопив традиційні американські види спорту (американський футбол і баскетбол), пізніше він перекинулося і на «сокер», а головними його розповсюджувачами стали гравці, що виступають зараз за одну команду - Манчестер Юнайтед, Поль Погба і Джессі Лінгард.
Втім, офіційно першим «зараженим» вважається Стівен Джеррард, який нині живе і грає в США. Його «деб» був трохи корявим і виконаним під тиском інтерв'юера, але все ж першим.
І тільки після Стіві Джі кермо влади деб-культурою в футболі взяв в свої руки Поль Погба. Тоді ще гравець Ювентуса робив все, щоб показати, що саме він - головний в цій справі серед футболістів, які грають ногами (місце головного серед тих, хто заносить «тачдаун» вже було надійно зайнято квотербеком Кароліни Кемом Ньютоном).
Поль навіть своєю зачіскою пропагував нову течію.
А ще Поль активно «підтягував» в dab-армію новобранців. Першим попався Пауло Дібала.
Потім вони заразили Самі Хедіру...
Незабаром «вірус» перекинувся на людей з низьким імунітетом - «старичків» Недведа і Давідса.
І навіть президента Ювентуса не минула ця доля.
В Англії ж головним переносником «вірусу» став молодий гравець Манчестер Юнайтед Джессі Лінгард.
Можна було тільки уявити його радість, коли минулого літа його одноклубником став «декан dab-університету Європи» Поль Погба. Разом вони створили вбивчий деб-дует!
Але не Полем і Джессі єдиними живий «деб» в АПЛ. До них також приєднався і нападник Евертона Ромелу Лукаку.
Ще раніше це робили гравці Ліверпуля Клайн і Айб.
Активно поширюється «деб» і в інших країнах. У Німеччині адептом цієї «секти» став Жером Боатенг.
Юний форвард Боруссії Пулішич теж «заражений», хоча це й не дивно, зважаючи на те, що він американець.
У Франції «деб» пропагують гравці ПСЖ. Судячи з того, що один із них вже перебрався в Челсі, очікуємо «спалаху інфекції» і в цьому лондонському клубі.
Здавалося б, переживати з приводу проникнення в футбол dab-культури не варто. Подумаєш, балуються дітлахи, та й все. Але на ділі все вже набагато серйозніше. По-перше, тому що футболісти починають «дебити» мимоволі...
...по-друге, вони вже починають використовувати «деб» як елемент свого технічного арсеналу. Саме так вчинили два гравці південноафриканського клубу Фрі Стейт Старз - Ланджелінхле Ндлову і Пуле Ммоді. І ось це вже по-справжньому страшно.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!