Польські ЗМІ звинуватили Теодорчика у порушенні режиму

Динамо Київ 14 Жовтня, 15:50 585
Польські ЗМІ звинуватили Теодорчика у порушенні режиму
Польський форвард, який належить київському «Динамо», нібито підставляє національну збірну своїми витівками.

Як стверджує польське видання Przegląd Sportowy, нападник Лукаш Теодорчик і голкіпер Артур Боруц можуть бути виключені зі збірної Польщі.

Причиною є непрофесійне ставлення деяких гравців «кадри» до своєї роботи. Перед матчами з Данієї та Вірменією один із не дуже досвідчених футболістів збірної Польщі (прізвище не називається) заявився у нетверезому стані до готелю, де його знудило прямо у номері. А наступного дня той же гравець не в найкращому стані спілкувався з журналістами на прес-конференції.

Також повідомляється, що поляки святкували перемогу над Данією (3:2) до сьомої ранку в той час, як до наступного матчу з Вірменією залишалося два з половиною дні (2:1). Прояви непрофесійної поведінки були у «кадри» і перед матчем із Казахстаном (2:2), проте тоді ця інформація ретельно приховувалася.

При цьому прізвища Теодорчика та Боруца безпосередньо не прив'язуються до цих інцидентів, але у матеріалі їх називають найбільшими порушниками порядку у збірній, яких не слід викликати на наступні поєдинки польської команди.