«Запитав про погоду, отримавши відповідь, подумав: «Це щось ненормальне» - Піке про знайомство з Шакірою

Світовий футбол 14 Жовтня, 22:19 668
«Запитав про погоду, отримавши відповідь, подумав: «Це щось ненормальне» - Піке про знайомство з Шакірою
Захисник «Барселони» і збірної Іспанії Жерар Піке розповів в інтерв'ю TV3, як познайомився зі співачкою Шакірою, яка народила йому двох синів.
- Наша перша зустріч відбулася в Мадриді, коли йшли зйомки кліпу Шакіри Waka Waka перед ЧС-2010. Я запитав у неї номер телефону. Вона прилетіла в ПАР раніше збірної Іспанії, оскільки виступала на церемонії відкриття турніру. Я відправив їй текстове повідомлення, запитавши про погоду, адже ми повинні були туди прилетіти через кілька днів.

Типове дурне питання, на яке зазвичай відповідають щось таке: «Тут холодно, бери пальто». Але вона мені прислала дуже довгу відповідь, в деталях розповівши про те, як там змінюється температура протягом дня. Я подумав: «Нічого собі, це щось ненормальне».

Ми почали листуватися по ходу турніру, але я міг з нею зустрітися тільки в кінці чемпіонату, коли у неї був запланований виступ. Сказав Шакірі, що якщо для нової зустрічі з нею необхідно дійти до фіналу, то я зроблю це. І після фіналу чемпіонату світу ми зустрілися вдруге, - сказав Піке.